Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jimmy Choo Exotic (2015) Jimmy Choo dla kobiet

Jimmy Choo Exotic (2015) Jimmy Choo dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 9

Jimmy Choo Exotic (2015) Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Jimmy Choo Exotic (2015) marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jimmy Choo Exotic (2015) został wydany w 2015 roku. Jimmy Choo Exotic (2015) stworzyli Olivier Polge, Veronique Nyberg i Domitille Bertier. Nutami głowy są czarna porzeczka i różowy grejpfrut; nutami serca są passiflora i orchidea; nutami bazy są malina i paczula.

Czarna porzeczka Różowy grejpfrut

Passiflora Orchidea

Malina Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy Choo Exotic (2015) by Jimmy Choo.

Heat Rush

Jimmy Choo Exotic (2015) Recenzje Perfum

Jimmy Choo Exotic (2015) by Jimmy Choo 3.60 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2015), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2015), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy Choo Exotic (2015) marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy Choo Exotic (2015) marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Believe Yves Rocher So Elixir Halle Berry Exotic Jasmine Gianfranco Ferre In The Mood For Love Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau Elie Saab L'Eau Couture Givenchy Hot Couture Hermes Le Jardin de Monsieur Li Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Saint Laurent Baby Doll Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Yves Saint Laurent Manifesto Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Halle Berry Halle Vivienne Westwood Naughty Alice Yves Rocher Naturelle Osmanthus Avon Christian Lacroix Ambre Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016) Yves Rocher Lilas Mauve