Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jimmy Choo Exotic (2014) Jimmy Choo dla kobiet

Jimmy Choo Exotic (2014) Jimmy Choo dla kobiet

Jimmy Choo Exotic (2014) Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Jimmy Choo Exotic (2014) marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jimmy Choo Exotic (2014) został wydany w 2014 roku. Jimmy Choo Exotic (2014) stworzyli Olivier Polge, Domitille Bertier i Veronique Nyberg. Nutami głowy są czarna porzeczka i grejpfrut; nutami serca są passiflora i orchidea; nutami bazy są paczula i malina.

Czarna porzeczka Grejpfrut

Passiflora Orchidea

Paczula Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy Choo Exotic (2014) by Jimmy Choo.

Jimmy Choo Exotic (2014) Recenzje Perfum

ela812
ela812

Wersja z 2014 roku, to młodszy brat klasyka z tej serii. Zainteresował mnie o wiele bardziej niż tamten, ponieważ ma w składzie malinę, a ja kocham ten owoc - za całokształt.
W jednej z sieciowych perfumerii wpadł mi w ręce tester - pusty już niestety. Nie mogłam zapoznać się zapachem tak, jakbym chciała, ale korek wciąż pachniał - i to jak! Słodko, owocowo, soczystą maliną i grejprutem. Dodam tylko, że to był czas zimowy.
W jakiś czas potem, dzięki zakupowi na jednym z naszych fragranticowych straganików, stałam się posiadaczką zgrabnego flakonu. Uznałam wtedy, iż chyba nieco pospieszyłam się z zakupem (jak to ja), bo zapach, chociaż ładny, niczym specjalnie się nie wyróżniał. Nawet mój TŻ stwierdził, że "zazwyczaj pachnę o wiele ciekawiej", a syn-nastolatek skwitował: "pachniesz, jak sok owocowy" :-))
Postanowiłam jednak poczekać do lata i okazało się to dobrą decyzją. W czasie, gdy temperatura osiąga poziom wywołujący moją irytację (no, chyba, że siedzę na nadmorskiej plaży z możliwością moczenia się w dowolnej chwili w wodzie), zapach zaczyna zyskiwać na urodzie. Owoce są soczyste i słodkie, a w miarę rozwijania się zapachu wychodzi klasyczny Jimmy Choo - choć oczywiście nie tak intensywny. Czuje się cały czas, że to ta sama rodzina zapachów, co w przypadku flankerów nie zawsze jest takie oczywiste.
Nuta toffie, chociaż w składzie nie wymieniona, jak dla mnie, jest obecna i zgrabnie zmiksowana z owocami. Trochę mało wyczuwalna jest malina, która palmę pierwszeństwa oddała raczej grejpfrutowi, ale nie jest źle (ponoć bardziej malinowa jest wersja z 2013 r.).
Zapach nie jest może najwyższych lotów, ale stanowczo może się podobać, szczególnie fanom klasyka. To taka mała wariacja klasyka na okres letni.
Ja zaznaczam "lubię" :-)

Joskelyn
Joskelyn

Pisałam jakiś czas temu recenzję wersji z 2013 roku i w zasadzie piszę teraz tylko po to, aby przyznać, że osobiście nie widzę między nimi żadnej różnicy. Miałam kiedyś odlewkę z różowego flakonu, wczoraj kupiłam pomarańczowy i mój nos czuje dokładnie to samo ;)

I dobrze, bo zapach jest fantastyczny. Odbieram go jako owoce utopione w syropie z charakterystycznych dla perfum Jimmy Choo egzotycznych kwiatów i paczuli. W porównaniu z wersją klasyczną wypada lżej - pozbawiono go nielubianej przeze mnie nuty toffi, a odświeżono grejfrutami. Mimo to nie można mieć wątpliwości, że to nadal Jimmy Choo. Exotic jest gęsty, klejący, zawiesisty, a przy tym fajnie drapiący i charakterystyczny. Do tego bardzo trwały i wyczuwalny przez otoczenie.

Kiedyś miałam na te perfumy chrapkę, a potem jakoś zagubiły się w gąszczu chciejstw. Kilka dni temu przypadkiem, tak od niechcenia, kliknęłam flaszkę i bardzo się z tego powodu cieszę :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy Choo Exotic (2014) marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy Choo Exotic (2014) marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic Lancome Tresor Midnight Rose Jimmy Choo Jimmy Choo Calvin Klein Obsession Estée Lauder Sensuous Noir Lanvin Eclat d’Arpège Hermes L’Ambre des Merveilles Viktor&Rolf Flowerbomb Lalique Perles De Lalique Gucci Gucci Eau de Parfum II Yves Saint Laurent Black Opium Cacharel LouLou Prada Prada Candy Thierry Mugler Alien Essence Absolue Tom Ford Mandarino di Amalfi Avon Far Away Exotic Christian Dior Midnight Poison Lancome La Nuit Tresor Christian Dior Poison Girl