Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet

Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet

Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Illicit Flower marki Jimmy Choo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Illicit Flower został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są morela i mandarynka; nutami serca są kwiat grejpfruta, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Morela Mandarynka

Kwiat grejpfruta Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Illicit Flower by Jimmy Choo.

Illicit Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Illicit Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Illicit Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Illicit Flower marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Illicit Flower marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Valentino V Absolu Perfect Sense Mane Yu Morgan Morgan de Toi Frederic Malle L'Eau d'Hiver Carolina Herrera 212 Splash 2008 Kate Moss Velvet Hour Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Molinard Les Fleurs de Provance: Violette O Boticario Quasar ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque Jeanne Arthes CO2 Pink Label