Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet

Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet

Illicit Flower Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Illicit Flower marki Jimmy Choo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Illicit Flower został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są morela i mandarynka; nutami serca są kwiat grejpfruta, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe i piżmo.

Morela Mandarynka

Kwiat grejpfruta Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Drzewo kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Illicit Flower by Jimmy Choo.

Illicit Flower Recenzje Perfum

Illicit Flower by Jimmy Choo 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Illicit Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Illicit Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Illicit Flower marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Illicit Flower marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Madness Ralph Lauren Glamourous Daylight Shiseido Zen Guerlain Quand Vient La Pluie Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Ajmal Facets of Her Alyssa Ashley White Musk DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Bond No 9 Washington Square Nutrimetics Khantor