Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Mam: 25 Miałem: 17 Chcę: 21 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
tuberozowy
Flash Jimmy Choo dla kobiet Filmy
Flash Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Flash Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Flash Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Flash Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Flash Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Flash marki Jimmy Choo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flash został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są truskawka, różowy pieprz i tangeryna; nutami serca są tuberoza, jaśmin i biała lilia; nutami bazy są białe drewna i heliotrop.

Truskawka Różowy pieprz Tangeryna

Tuberoza Jaśmin Biała lilia

Białe drewna Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flash by Jimmy Choo.

Her Secret Game
Hypnotic Poison Eau Sensuelle

Flash Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Moja skóra ma to do siebie, że idealnie współpracuje z jaśminem. Z każdego zapachu, którego składową jest jaśmin - wybije go na pierwszy plan i uczyni nutą przewodnią. Dlatego, mimo że kocham jaśmin, nie byłam w stanie nosić Aliena, bo chciał mi wymordować rodzinę, przyjaciół, sąsiadów z bloku obok, o mnie samej nie wspominając.

Ale do rzeczy - Flash pachnie na mnie właściwie przede wszystkim czystym jaśminem. Do towarzystwa dobrał sobie jedynie ledwo dopuszczane do głosu tuberozę, pieprz i lilię. Żaden słodki truskawkowy element nie ma szans przebić tego muru "chłodu"... I nie przebija. Jaśmin udusił truskawkę już na starcie. Ostatecznie zapach na mnie jest bardzo krystaliczny, zimny i tworzy pozorny dystans. Dla mnie świetny, choć na pewno nie wybrałabym się w nim na kolację przy świecach, żeby nie onieśmielać partnera i nie budować muru niedostępności.

Może taki był właśnie zamysł twórcy, żeby oddać zapachem dystans, jaki występuje, na przykład między gwiazdami pławiącymi się w blasku FLASHy, a resztą świata? Nie wiem... Ale do nocnego klubu i błyszczącej srebrnej czy złotej sukienki będzie idealny, żeby przejść door selection.

Trwałość i projekcja nieco powyżej przeciętnej.

Gagatek9
Gagatek9

Na wstępie zaznaczę, że kocham ten zapach miłością niemal bezwarunkową. Kocham go nawet w te dni, kiedy układa się na mnie dziwnie, ziołowo, kiedy aż wierci w nosie. Bo on taki właśnie jest - dziwny, nie zawsze brzmi tak samo, nie zawsze jest poukładany.

Długo szukałam dla siebie zapachu, który byłby odpowiedni na jesień, zimę lub wieczory. Lubię lekkie i słodkie zapachy, ale na wieczór chciałam czegoś cięższego, ale nie babcinego. Odrzuca mnie też od zapachów typu LVEB czy Flowerbomb.

We Flash znalazłam wszystko, czego szukałam - jest ciężkawo, jest słodko, ale także świeżo (jakby nuty wodne, chociaż w spisie nut zapachowych ich nie ma), czuję też jakąś apteczną nutę która niesamowicie podkręca zmysły. Nie znalazłam drugiego tak niesamowitego zapachu jak Flash :)

Niestety nie czuję w nim truskawki, a jedynie kwiaty i właśnie tę piękną nutę szpitalno-apteczną, której nie umiem nazwać. Nie czuję także pieprzu, zapach podoba mi się jako całość na każdym etapie. Akceptuję go, a nawet wielbię taki jaki jest, bez analizowania poszczególnych nut.

Trwałość jest dobra, po około 8 godzinach czuć go przy skórze, mogłoby być lepiej ale z drugiej strony na mojej suchej skórze niewiele zapachów trzyma się dłużej niż 4 godziny, więc i tak sukces że ten wytrzymuje aż tyle.

Dodam, że jest to zapach, który zebrał najwięcej komplementów ze wszystkich, których do tej pory używałam. Niby w Internecie nie jest lubiany, a w realnym świecie zbieram same pochwały. Parę osób mi też powiedziało, że idealnie do mnie te perfumy pasują, więc zdaje się że już znalazłam swój signature scent :)

fifroczna
fifroczna

Była to moja jedyna perfumowa miłość od pierwszego wejrzenia. Test blotterowy, nadgarstek, myśl "TO JA" i do kasy. Po kilku latach używania (premiera w 2013? a mnie się wydawało, ze jesteśmy razem o wiele dłużej!) wiem, że układa się róznie, nawet na mnie pachnie inaczej zależnie od dnia. Najbardzej lubię, jak do głosu dochodzi pieprz oraz coś, co ja odbieram trochę jako nuty wodne. Obecnie mamy okres love-hate relationship, czasem mnie drażni, ale nadal to miłość. Nie wyobrażam sobie pachnieć niczym innym w letni wieczór - wtedy rozwija się najpiekniej.
Jakiś czas zaczęłam czytać opinie na jego temat w internecie - właściwe zawsze są skrajne z przewgą negatywnych. Główne zarzuty, że nijaki, dla kobiet bez charakteru lub że babciny. Mój odbiór jest zgoła inny - kojarzy mi się z nowoczeną, mocną kobietą ubraną w biały, zwiewny kombinezon.
Na mojej skórze, której generalnie zapachy niesety jakos specjalnie się nie trzymają, ma powalającą trwałość - koło 12h, a na ubraniach czuć go wiele, wiele dni. Projekcja również bardzo mocna, szczególnie przez pierwsze pół godziny, dlatego nigdy nie psikam więcej niż 2-3 razy. Inaczej można się nim poddusić, szczególnie w upalny dzień ;)

J'Osephine
J'Osephine

Flaszka Jimmego Choo nie należy do Polki(sorry),ani nawet do innej europejki, to zapach dwudziestokilkulatki z Nowego Yorku, serio. A dlaczego..pewnie pytacie...no to juz wam powiem.
Taka sytuacja: NY,piątek lub sobota,młoda śliczna dziewczyna stoi w kolejce do mega modnego klubu. Klub jest oświetlony takimi latarniami co aż w niebo świeci jak w Batmanie. Dostanie sie do tego klubu graniczy z cudem,ale każdy chce tam być,bo to modne,trzeba sie pokazać i może akurat mnie ktoś zauważy bo dużo szych z show biznesu tam bywa,wskazuja to własnie co rusz błyski fleszy.
Bohaterką Jimmiego Choo możliwe że jest początkująca modelka..albo w każdym bądż razie bardzo chce nią być.
Stoi ta pewna siebie młoda kobieta w tej kolejce gdzie zaraz obada ją selekcjoner ,szpilki od Jimmiego ma,zapach od Jimmiego ma,sukienka od Donny jest,fryzura z salonu Bumble&Bumble(udało jej się cudem zapisać na wizytę)jest.
Warunki spełnione,czy weszła..nie wiem,ale jakby jej sie udało to zamówi sobie fajnego drinka (i pewnie nie Cosmo ani nie Manhattan bo to już passe). Pachnie tak samo jak wygląda,soczyscie truskawkowo,z dużą ilościa szampana,odrobinka winylu z płyt DJ tego klubu,troche cukru niczym ozdoba jej drinka i dużo pudru.To jest jej żywioł, jej świat a ten zapach świetnie do niej pasuję,jest klubowo, nonszalancko i troche naiwnie i to dla tych klientek Jimmy stworzył Flasha. A jak wiecie klimat NY jest wyjatkowy i nie do skopiowania,wiec sekret nie polubienia tego zapachu u nas jest całkowicie zrozumiały,bo nie my jesteśmy grupa docelową tego produktu i tyle.

ela812
ela812

Do zapachów J.Choo podchodziłam do niedawna z dużą rezerwą. Bo wiadomo, cukier, landryny, produkty pod masowy gust, a ja, jak każda szanująca się kobitka, chcę się choć trochę wyróżnić z tłumu. Ale...
Ten zapach mam, używam i podoba mi się.
Nie jest to co prawda wielka miłość i nie mogę powiedzieć, że bez niego trudno byłoby mi się obejść. Ale ma coś w sobie.
Kiedy pojawił się w sprzedaży, oczywiście nawet nie próbowałam go testować. Uprzedzona, z góry założyłam, że te słodkie landryny od projektanta butów, to nie dla mnie. Aż pewnego dnia, wchodząc po schodach za jedną z dziewczyn poczułam przemiły zapach. Lekko owocowy, słodki (ale nie zbyt słodki), migoczący. Dogoniłam szybko dziewczynę i podpytałam, czym tak pięknie pachnie. Nie pamiętała co prawda nazwy, ale od razu wyjęła z torebki flakonik. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam, że to Flash, możecie sobie tylko wyobrazić! Oj, pomyślałam, przyjdzie odszczekać na czworakach!
Truskawka, tangerynka i odrobina (dosłownie na czubku noża) różowego pieprzu, żywe w otwarciu, tworzą radosny miks, który zdaje się cichnąć tylko po to, aby w pewnej chwili znowu delikatnie o sobie przypomnieć w towarzystwie kwiatów.
Od tamtej pory już się nie uprzedzam. Najpierw testy, potem osąd :-) Wie o tym również moja serdeczna kumpela, która towarzysząc mi ostatnio w drogerii, pewna, że ominę półkę z J.Choo szerokim łukiem, zdziwiona spytała ze śmiechem: "O! a więc już nie "oklepane" i pod publikę? tzn. mogą się podobać?"
A sama kompozycja rzeczywiście może się podobać:-) Nawet, jeśli ja o tym zapomnę, to przypominają mi inni ludzie, którzy w tramwaju wodzą z przyjemnością nosami oraz ubrania, na których zapach trzyma się uparcie bardzo długo. Co więcej, wieczorem psiknęłam skromnie na nadgarstek, a rano poczułam piękny, słodko-owocowy zapach i chwilę trwało, zanim dotarło do mnie, że to Flash tak daje czadu.
Radzę więc spróbować ;-)

chjena
chjena

Wszyscy lubią truskawki! Zwłaszcza teraz, kiedy stęsknieni za ciepłem, po długich miesiącach szarugi i niskich temperatur, mamy ochotę na odrobinę polskiej słodyczy zamkniętej szypułką. Powoli czerwienią się owoce na bazarach, jeszcze dosyć drogie, w tym wyjątkowo zimnym maju, który nas nie rozpieszcza... A truskawki je się same, z cukrem, z bitą śmietaną, z jogurtem, z musli, z makaronem...!

No, skoro już się rozmarzyłam, to pora wrócić do rzeczywistości. Na szczęście mnie od prawdziwych truskawek dzieli już tylko kilkanaście metrów do osiedlowego, sąsiedzkiego sklepiku, ale Flash Jimmy'ego Choo to zupełnie inna historia. W tandetnej buteleczce mającej chyba imitować jakąś kanciastą kulę dyskotekową zamknięto te nadmuchane, hiszpańskie truskawki, które mają w nas podtrzymywać optymizm, uśmiechając się z półek supermarketów w środku zimy. Prawdę mówiąc nie nadają się do niczego innego jak dekoracji lub zmiksowania z naprawdę dużą ilością cukru i kremówki, żeby tylko zabić ten sztuczny smak importu. Robi nam się taka zupa heliotropowo-truskawkowa, której przedawkowanie - doustnie czy naskórnie - grozi co najmniej mdłościami.

Oj, nie mam szczęścia do Choo, wszystkie jego zapachy są dla mnie landrynkowo banalne. Niby nie przesłodzone do granic możliwości, ale brak jakiegokolwiek pazura (pieprzu we Flash nie wyczuwam absolutnie!) sprawia, że więcej testować nie mam zamiaru. Flash - to zdecydowanie nie bohater piosenki Queen o tym samym tytule.

Blablabla123
Blablabla123

Heliotrop podbity drewnem, moze gdzies w tle majaczy jaśmin, ale nie meczy.Pieprzu mało, tuberoza troszke poddusza. Sa takie wibrujące, radosne. Mojej 20 letniej córce kupiłam, lubi, a i ja czasami na poprawę humoru podkradnę. Ale nie sa delikatne, dosc mocno dają o sobie znac. Nawet kilka godzin. Dla odmiany na letni wieczor i dzień , czemu nie?

KasiaS
KasiaS

Co też ja się nie naprychałam nad bloterkiem po pierwszym teście... Pogarda wylewała mi się uszami oraz nosem. Nuda, mainstream, dresiarstwo, wtórność, płaskatość, zapach dla kasy itepe itede. Ale kurczę bladĘ poszłam ci ja raz na imprezę-domówkę cała dumna i blada w jakimś superniszowcu i niestety - musiałam złożyć broń i się pokłonić przed koleżanką w tym tu oto pachnidle. Po prostu absolutnie zdominowało parkiet że tak powiem (w sensie dosłownym, bo impreza była raczej gadana). Mało kto nie podszedł i nie zapytał. Pomógł też fakt, że koleżanka ma super styl, wyluzowany, trochę na chłopczycę, lekko raperski, zero cekina, więc ten bardzo słodki, wdzięczny i megakobiecy czy też dziewczęcy zapach fajnie się z nią kontrapunktował. Od tego czasu jestem fanką. Skojarzenia: bardzo ładna dziewczyna z deskorolką albo na odblaskowych wrotkach, Miss kolonii, radość życia, młodość, beztroska totalna. Podbił też np. moją babcię, choć fakt, że ona kocha młodzieżowe zapachy (np. Ma Dame JPGaultier, trochę kuzynkę Flasha). Próbujcie, dziewczyny (na skórze, koniecznie), może jednak będziecie miały z niego trochę frajdy. Nie jest taki zły! A jak ktoś chodzi do klubów, to chyba wręcz jeden z najlepszych możliwych wyborów.

Beata Maria
Beata Maria

Ponieważ dzisiaj każdy chce miec swój zapach i w dodatku jego wszelkie możliwe wariacje- to są i te. Niestety dla mnie stanowią kompletne nieporozumienie.Nawet nie chce mi się rozważac poszczególnych nut zapachowych bo szkoda czasu. Swiat perfum oferuje nam dzisiaj wiele fantastycznych możliwości, niejednokrotnie za bardzo przystepną cenę i nie widzę powodu posiadania tego czegoś. Zanim kupisz- zastanów się.Ja do nich, na pewno nie dam się przekonać.

Arttemiss
Arttemiss

Moim zdaniem Flash pachnie jak chłodniejsza, delikatniejsza i bardziej industrialna wersja Hypnotic Poison l'eau Sensuelle, dlatego też zlinkowałam go w "przypomina mi", podobnie, jak jakiś czas temu zrobiłam to na Fragrantice.com

W zapachach urzeka mnie wielowymiarowość, zagadkowość, to, jak działają na emocje i zmysły, a czego nie da się uchwycić w prosty, lapidarny opis oraz - nie mniej ważna - estetyka flakonu. Reasumując: wszystko to, czego ten zapach zdecydowanie nie posiada. Powiedziała bym, że Flash, jako całościowy koncept wypada jakoś tak - "tanio"?

Wyjąwszy klasycznego (już teraz) Jimmy Choo for woman z 2011 roku, buty Jimmiego Choo bardziej do mnie estetycznie przemawiają, niż perfumy. Inna rzecz, że koncern, którym jest Chimmy Choo raczej nie specjalnie się tym faktem przejmie :)

tekturowa
tekturowa

Powąchałam, przetestowałam, zarowno pełnowartościowe perfumy, jak i próbkę z allegro i powiem szczerze, że ten zapach to jakaś pomyłka.

Bardzo lubię klasyczna wersję perfum Jimmiego.
I cenie je za trwałość i piękna kompozycję zapachową.

Niestety Flash na skórze zachowuje sie miernie. Słabo sie rozwija, jest świeżo-mdlący na przemian.

Nudzi i męczy, na skórze pachnie rozmydlonym jasminem i lilią, doprawioną jakimś lepkim lukrem.

Nie polubilam tych perfum i nie polubię, nie dam im drugiej szansy.
Tej kompozycji mowię, stanowcze nie!

gardenia
gardenia

Właściwie mogłabym sobie podarować recenzje tego "specyfiku",ale rzadko jestem aż tak na nie.
Pierwsze perfumy Jimmy Choo spodobały mi się za 7,albo 8 razem i to dopiero na kims,moje osobiste testowanie zakończyło się fiaskiem,choc lubie słodkie zapachy.Ale w końcu się przekonałam i to bardzo.
Ciekawa byłam Flash,co prawda od razu dosyć mocno zawiedziona flakonem-na zdjęciu wygląda o niebo lepiej,psiknęłam na nadgarstek.Ok,było bardzo żle,a zatem dziś ponowna szansa.Jest jeszcze gorzej.Słodki koncentrat owocowo-kwiatowy,przelewany na taśmie w szklane tanie flakony,rozcienczony wodą plus trochę różowego pieprzu,kartonik,wysoka cena i miejsce na półce w Sephorze na wysokości oczu.
Ja nie kupuję,stałoby to w Rossmanie za pól ceny,nie miałabym problemu,bo zapaszek jest ładny,nie wadzi nikomu,ale pamiętam tylko słodkie coś niby kwiatowo-owocowe,tanie.Dezodorant Fa robi na mnie większe wrażenie.
Nie ,ja się w te butelkę nie dam nabić Panie Choo!

Zakupowe okazje

Jimmy Choo Flash Eau De Parfum Spray 40ml 1.3oz
Jimmy Choo Flash Eau De Parfum Spray 40ml 1.3oz
Gift Set 4oz
51.39 USD
Jimmy Choo Flash Gift Set VIII. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
56.50 USD
Jimmy Choo Flash Eau De Parfum Spray 60ml 2oz
Jimmy Choo Flash Eau De Parfum Spray 60ml 2oz
79.50 USD
Jimmy Choo Flash Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Jimmy Choo Flash Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Gift Set 3.3oz
102.00 USD
Jimmy Choo Flash Coffret Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz Body Lotion 200ml 6.7oz Shower Gel 200ml 6.7oz 3pcs
Gift Set 3.3oz
112.50 USD
Jimmy Choo Flash Coffret Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz Body Lotion 100ml 3.3oz Shower Gel 100ml 3.3oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Flash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Flash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flash marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flash marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Jimmy Choo Jimmy Choo Roberto Cavalli Acqua Prada Prada Candy Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Nina Ricci Premier jour Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Hermes Elixir des Merveilles Lancome Hypnose Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Lalique Amethyst Givenchy Ange ou Demon Trussardi Donna Trussardi 2011 Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain La Petite Robe Noir Hermes Eau des Merveilles Gucci Gucci Guilty Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Alien