Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Night Jewel Jill Stuart dla kobiet

Night Jewel Jill Stuart dla kobiet

Night Jewel Jill Stuart dla kobiet Zdjęcia Night Jewel Jill Stuart dla kobiet Zdjęcia Night Jewel Jill Stuart dla kobiet Zdjęcia Night Jewel Jill Stuart dla kobiet Zdjęcia Night Jewel Jill Stuart dla kobiet Zdjęcia

Night Jewel marki Jill Stuart to kwiatowe perfumy dla kobiet. Night Jewel został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Nutami głowy są neroli, bergamotka, gardenia tahitańska i zielona herbata; nutami serca są jaśmin, konwalia, jaśmin wielkolistny, biała róża, róża majowa i róża turecka; nutami bazy są piżmo, wanilia, brzoskwinia i nuty drzewne.

Neroli Bergamotka Gardenia tahitańska Zielona herbata

Jaśmin Konwalia Jaśmin wielkolistny Biała róża Róża majowa Róża turecka

Piżmo Wanilia Brzoskwinia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Jewel by Jill Stuart.

Night Jewel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jill Stuart Night Jewel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jill Stuart Night Jewel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Jewel marki Jill Stuart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Jewel marki Jill Stuart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Escada Jardin de Soleil Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Christian Dior Dior Passage No.4 Kathy Hilton My Secret Mango Mango Tattoo Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Gale Hayman Style Yosh Kismet Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Anna Sui Rock Me! Summer of Love InStyle Sex in The City Kiss