Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jasmin Fleur Jill Stuart dla kobiet

Jasmin Fleur Jill Stuart dla kobiet

Jasmin Fleur marki Jill Stuart to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jasmin Fleur został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są frezja i bluszcz; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, zielona lilia i wiciokrzew; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i pralina.

Frezja Bluszcz

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Zielona lilia Wiciokrzew

Piżmo Drzewo sandałowe Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin Fleur by Jill Stuart.

Jasmin Fleur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jill Stuart Jasmin Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jill Stuart Jasmin Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin Fleur marki Jill Stuart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin Fleur marki Jill Stuart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Eau De Fleur de Soie Victoria`s Secret Dream Angels Divine Montale Powder Flowers Xerjoff Ibitira Taylor of London Elegant Rose Pacifica Tunisian Jasmine Montale Jasmine Full Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta The Body Shop Love ETC Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Novaya Zarya Milaya Dnem Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli