Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Ultrasense Jil Sander dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

lekko korzenny
ziołowy
Ultrasense Jil Sander dla mężczyzn Zdjęcia Ultrasense Jil Sander dla mężczyzn Zdjęcia Ultrasense Jil Sander dla mężczyzn Zdjęcia

Ultrasense marki Jil Sander to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ultrasense został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, czarny pieprz i różowy pieprz; nutami serca są szałwia i Żywica jodłowa; nutą bazy jest białe piżmo.

Bergamotka Czarny pieprz Różowy pieprz

Szałwia Żywica jodłowa

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultrasense by Jil Sander.

Ultrasense Recenzje Perfum

alternus
alternus

Otwarcie uderza mocnymi akcentami różowego i czarnego pieprzu w szampańskim otoczeniu szałwii i subtelnych nut jodłowego lasu.
Jest świeżo, niebanalnie i gdyby ten czar pozostał, to pachnidło mogłoby mieć sporo do powiedzenia w kwestii eksploracji olfaktorycznych przestrzeni. Niestety magia tej nietuzinkowej świeżości szybko mija i powoli, niemal z uporem maniaka dochodzi do głosu białe piżmo nie pozostawiając na końcu żadnych złudzeń, co do tego jaki składnik jest myślą przewodnią tej kompozycji.
Zapach interesujący z jednej strony można sugerować jego użycie na dzień i cieplejsze pory roku z drugiej nuty bazy wskazują na zupełnie inne wykorzystanie.
Na mojej skórze utrzymuje się 4-5 godzin. Projekcja przeciętna, po upływie godziny coraz bardziej bliskoskórna. Ogólny zamiar projektu ciekawy, ale brakło pomysłu na interesujące rozwiązanie całości. Ujmując krótko: Pozytywne pierwsze wrażenie, a później dość nudno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Ultrasense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Ultrasense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultrasense marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultrasense marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda La Perla Grigioperla Attitude Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Jardin de France Naturelle Elizabeth Arden Green Tea Exotic Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Creative Universe Beth Terry Vita Adidas Adidas Sport Fever Gendarme 7 Sinful Scents Greed CB I Hate Perfume Burning Leaves MOR Jasmine Tea Melvita Floral Water Lavender