Marki » I-K » orientalne « Grupy

Sunrise Men Jil Sander dla mężczyzn

Sunrise Men Jil Sander dla mężczyzn

Sunrise Men marki Jil Sander to orientalne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sunrise Men został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi kardamon; nutami serca są kwiat pomarańczy, zielone jabłko i ambra; nutami bazy są paczula, wanilia i benzoes.

Kardamon

Kwiat pomarańczy Zielone Jabłko Ambra

Paczula Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunrise Men by Jil Sander.

Sunrise Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sunrise Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sunrise Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunrise Men marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunrise Men marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Yves Rocher Neonatura Cocoon Valentino Very Valentino for Men Serge Lutens Fumerie Turque Jovoy Paris Oriental Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Moschino Moschino Pour Homme Memoire Liquide Encens Liquide Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes M. Micallef Shanaan Ava Luxe Ambre Fonce Mazzolari Ambra