Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun Delight Jil Sander dla kobiet

Sun Delight Jil Sander dla kobiet

kakaowy
Sun Delight Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Sun Delight Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Sun Delight marki Jil Sander to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun Delight został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są rezeda, marakuja i sycylijska bergamotka; nutami serca są ciemna czekolada, wanilia, plumeria i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i cedr.

Rezeda Marakuja Sycylijska bergamotka

Ciemna czekolada Wanilia Plumeria Kwiat wanilii

Piżmo Nuty drzewne Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Delight by Jil Sander.

Burberry Brit Eau de Toilette

Sun Delight Recenzje Perfum

iris
iris

Ten zapach jest jak pyszny deser podany na plaży o zachodzie słońca, składający się z lodów waniliowych i tropikalnych owoców, polanych roztopioną przez temperaturę mleczną czekoladą, skropionych dodatkowo sokiem z limetki. Pyszny, lekki, słodki, dość dobry na lato, ale myślę, że nie na największe upały. Trwałość dość marna, kilka godzin to jego maximum.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sun Delight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sun Delight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Delight marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Delight marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Helena Rubinstein Wanted Cacharel Amor Amor Tentation Issey Miyake Le Feu d'Issey Christian Dior Poison Tendre Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Serge Lutens Ambre Sultan Jil Sander Style Givenchy Extravagance d'Amarige Kenzo Le Monde Est Beau Bijan Bijan VIP Women Aramis Tuscany Per Donna Annick Goutal Songes Jil Sander Sensations Givenchy Amarige Mariage Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Givenchy Organza Indecence Ginestet Botrytis