Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun Day Jil Sander dla kobiet

Sun Day Jil Sander dla kobiet

Sun Day Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Sun Day Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Sun Day Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Sun Day marki Jil Sander to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun Day został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i tangeryna; nutami serca są róża, gardenia tahitańska i magnolia; nutami bazy są nuty drzewne i wanilia.

Bergamotka Tangeryna

Róża Gardenia tahitańska Magnolia

Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Day by Jil Sander.

Sun Day Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sun Day, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sun Day, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Day marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Day marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Royal Doulton Doulton La Perla J`Aime Precious Edition Esprit VIP Life for Her Clean Fresh Laundry Victoria`s Secret Love Rocks So...? So...? Exclusive Cofinluxe Watt Pink Alta Moda Sweet Heart Romane Vida Birds of Paradise