Marki » I-K » drzewno - wodne « Grupy

Sun Bath Men Jil Sander dla mężczyzn

Sun Bath Men  Jil Sander dla mężczyzn

morski
Sun Bath Men  Jil Sander dla mężczyzn Zdjęcia

Sun Bath Men marki Jil Sander to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sun Bath Men został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Nutami głowy są woda morska, grejpfrut i jagody jałowca; nutami serca są kwiat pomarańczy, zielone jabłko i ambra; nutami bazy są nuty drzewne, cyprys i benzoes.

Woda morska Grejpfrut Jagody jałowca

Kwiat pomarańczy Zielone Jabłko Ambra

Nuty drzewne Cyprys Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Bath Men by Jil Sander.

Sun Bath Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sun Bath Men , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sun Bath Men , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Bath Men marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Bath Men marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Calvin Klein CK One Summer 2008 Liz Claiborne Curve Crush for Men Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Azzaro Chrome Sport DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood CB I Hate Perfume At The Beach 1966 Arno Sorel Cursus Montale Aoud Forest Avon Jet Femme Holiday