Marki » I-K » drzewno - wodne « Grupy

Sun Bath Men Jil Sander dla mężczyzn

Sun Bath Men  Jil Sander dla mężczyzn

morski
Sun Bath Men  Jil Sander dla mężczyzn Zdjęcia

Sun Bath Men marki Jil Sander to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sun Bath Men został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Bertier. Nutami głowy są woda morska, grejpfrut i jagody jałowca; nutami serca są kwiat pomarańczy, zielone jabłko i ambra; nutami bazy są nuty drzewne, cyprys i benzoes.

Woda morska Grejpfrut Jagody jałowca

Kwiat pomarańczy Zielone Jabłko Ambra

Nuty drzewne Cyprys Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Bath Men by Jil Sander.

Sun Bath Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sun Bath Men , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sun Bath Men , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Bath Men marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Bath Men marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Versace Versace Man Eau Fraiche Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme DSQUARED² She Wood Molyneux Quartz pour Homme Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Givenchy Play Summer Vibrations Costamor Beachwood Sage Machado Turquoise Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Farmacia SS. Annunziata Hyle Adolfo Dominguez Agua de Sandalo