Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

wodny
ozonowy
Sun Bath Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Sun Bath marki Jil Sander to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sun Bath został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są nuty wodne, calone, frezja i różowy pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, wanilia i fasolka tonka.

Nuty wodne Calone Frezja Różowy pieprz

Kwiat pomarańczy Róża Ylang-ylang

Piżmo Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Bath by Jil Sander.

Swimming Pool

Sun Bath Recenzje Perfum

Sun Bath by Jil Sander 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sun Bath, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sun Bath, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Bath marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Bath marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cindy Crawford Waterfalls Ralph Lauren Polo Sport Woman Avon Blue Rush for Her Ella Mikao Yujin Aqua Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Antonio Banderas Blue Seduction Jaguar Jaguar Fresh Woman Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Vapro International Rampage 100% Love Daisy Fuentes So Luxurious Ebba Los Angeles Miss Ebba