Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Style Summer Jil Sander dla kobiet

Style Summer Jil Sander dla kobiet

wodny

Style Summer marki Jil Sander to kwiatowe perfumy dla kobiet. Style Summer został wydany w 2008 roku. Style Summer stworzyli Bernard Ellena i Lucas Sieuzac. Nutami głowy są różowy pieprz, frezja, lilia wodna i bergamotka; nutami serca są magnolia, fiołek i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i wetyweria.

Różowy pieprz Frezja Lilia wodna Bergamotka

Magnolia Fiołek Jaśmin

Ambra Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Summer by Jil Sander.

Style Summer Recenzje Perfum

Style Summer by Jil Sander 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Summer marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Summer marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Jean Paul Gaultier Fragile Jean Patou Joy Liz Claiborne Curve Soul Vintage Adidas Adidas 3 Women Michael Kors Very Michael Kors Annick Goutal Quel Amour! Pupa Very Flower Orchidea Fragonard Baroque Rodier Eau Legere Korres Rose Wood Blackcurrant Cyclamen Ted Baker W