Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Style Soft Jil Sander dla kobiet

Style Soft Jil Sander dla kobiet

Style Soft Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Style Soft marki Jil Sander to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Style Soft został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są klementynka, czarna porzeczka i frezja; nutami serca są jaśmin, magnolia i fiołek; nutami bazy są piżmo, wanilia, nuty drzewne i wetyweria.

Klementynka Czarna porzeczka Frezja

Jaśmin Magnolia Fiołek

Piżmo Wanilia Nuty drzewne Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Soft by Jil Sander.

Style Soft Recenzje Perfum

centurylove
centurylove

KOCHAM WIECZNĄ MIŁOŚCIĄ I RÓWNIE MOCNO CIEPIĘ... GDZIE ONE SĄ?! gdzie się podziały? :( można znaleźć tylko wersję Style. działają intensywnie na mojego faceta. tzn działały, bo nie moge ich znaleć. odkupię każdą ilość. nie potrafię ich opisywać. dreamy scent <3

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style Soft, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style Soft, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Soft marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Soft marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Mania Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Hugo Boss Deep Red Bi-es Pretty Woman Lancome Hypnose Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Paco Rabanne Ultraviolet Avon True Glow Avon Pur Blanca Christian Dior Pure Poison Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche for Women Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Adidas Adidas Woman Citrus Energy Avon Urban Flowers New York Christian Dior Hypnotic Poison Avon Eternal Magic Avon In Bloom Escada Into the Blue