Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Style Pastels Tender Green Jil Sander dla kobiet

Style Pastels Tender Green Jil Sander dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

ozonowy

Style Pastels Tender Green marki Jil Sander to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Style Pastels Tender Green został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata, gorzka pomarańcza i jaśmin.

Herbata Gorzka pomarańcza Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Pastels Tender Green by Jil Sander.

Style Pastels Tender Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style Pastels Tender Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style Pastels Tender Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Pastels Tender Green marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Pastels Tender Green marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Dior Chris 1947 Alfred Sung Paradise L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Guerlain Cherry Blossom Delight Morgan My Morgan CB I Hate Perfume Wild Pansy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Molinard Les Fleurs: Mimosa Ayala Moriel Charisma Miller Harris Jasmin Vert Tauer Perfumes Carillon pour un ange Jean Patou Vacances