Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Style Pastels Soft Yellow Jil Sander dla kobiet

Style Pastels Soft Yellow Jil Sander dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 3

Style Pastels Soft Yellow marki Jil Sander to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Style Pastels Soft Yellow został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, frezja, kwiat pomarańczy, wanilia i ambra.

Gorzka pomarańcza Frezja Kwiat pomarańczy Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Pastels Soft Yellow by Jil Sander.

Style Pastels Soft Yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style Pastels Soft Yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style Pastels Soft Yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Pastels Soft Yellow marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Pastels Soft Yellow marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Banana Republic Rosewood Guerlain Garden Sensuel Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Fred Hayman 273 Rodeo Drive Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl Lush Twilight Gres Cabotine Gold Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle