Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Style Pastels Blush Pink Jil Sander dla kobiet

Style Pastels Blush Pink Jil Sander dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Style Pastels Blush Pink marki Jil Sander to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Style Pastels Blush Pink został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, fiołek, heliotrop i ambra.

Neroli Fiołek Heliotrop Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Pastels Blush Pink by Jil Sander.

Style Pastels Blush Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style Pastels Blush Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style Pastels Blush Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Pastels Blush Pink marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Pastels Blush Pink marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Luciano Soprani Flirt Issimo Giorgio Beverly Hills Red 2 Anya`s Garden Star Flower Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Nina Ricci Le Paradis de Nina Ulric de Varens Mini Vanille Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Stacked Style Enchantress La Maison de la Vanille Vanahe Sinfonia di Note Coeur de Noisette Molinard 1849 Collection Iles D'Or