Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Style Pastels Blush Pink Jil Sander dla kobiet

Style Pastels Blush Pink Jil Sander dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Style Pastels Blush Pink marki Jil Sander to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Style Pastels Blush Pink został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, fiołek, heliotrop i ambra.

Neroli Fiołek Heliotrop Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Pastels Blush Pink by Jil Sander.

Style Pastels Blush Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style Pastels Blush Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style Pastels Blush Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Pastels Blush Pink marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Pastels Blush Pink marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Intrusion Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Linari Angelo di Fiume Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Lisa Hoffman Tuscan Fig O Boticario Glamour Secrets Black Love Passport Fairy Wish Gres Caline Night La Maison de la Vanille Vanahe Payard Lychee Mousse Kate Moss Vintage Muse Ulric de Varens Creation N° 30