Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Style Jil Sander dla kobiet

Style Jil Sander dla kobiet

Style Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Style Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Style marki Jil Sander to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Style został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są różowy pieprz, frezja, mango i kardamon; nutami serca są magnolia, irys, fiołek i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Różowy pieprz Frezja Mango Kardamon

Magnolia Irys Fiołek Jaśmin

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style by Jil Sander.

Krizia

Style Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Style bardzo mi się podobał - już od pierwszego powąchania w 2006 roku. Nazwa tych perfum (jak i flakon) pasuje do nich idealnie - zapach jest stonowany, niezbyt słodki, po trochu waniliowy, drzewny i kwiatowy, po prostu nowocześnie elegancki.

Chyba od kilku lat był na mojej liście życzeń. W końcu na początku tego roku kupiłam najmniejszy flakonik - i całe szczęście - bo się rozczarowałam.
Użyty raz, oczywiście bardzo dobrze się nosił. Ale trudno mi było sięgnąć po niego następnego dnia.
Rzeczywiście, jest stonowany, niezbyt słodki, po trochu waniliowy, drzewny i kwiatowy i po prostu ... żaden?
Przyjemny, komfortowy, otulający ciepłą, ale lekką kremową mgiełką. Ale dla mnie - nudny!
Wyczuwam przede wszystkim wanilię (trochę sztuczną) i frezję. W tle po trochu: fiołka, jaśminu, ambry i syntetycznego piżma.
Dość dobra trwałość, >5 godzin, średnia projekcja.
Idealny jako dzienny zapach w chłodnym sezonie.

lili-ya
lili-ya

Intryguje. Nie jest to zapach w moim guście, nie chciałabym go nosić na sobie, jednak podziwiam go za bogactwo nut, które wyczuwam i za to, że te nuty – choć z różnych bajek – zgrywają się w ładną, miękką całość, gdzie nic nie zgrzyta i nie wybija się nadmiernie na pierwszy plan. Na początku wyczuwam jakiś aromatyczny alkohol, jakby rum, którego nie ma w składzie. Po chwili rum łagodnieje i zaczynają pojawiać się inne nuty. Tańczą, migoczą w tej gładkiej, kremowej kompozycji. Pieprz, frezja, kardamon, mango, fiołek, wanilia, piżmo. Mój nos wyczuwa niemal wszystkie podane nuty. Dość mocno wyczuwam także nuty drzewne, których w składzie nie wymieniono. Chwilami Style pachnie mi surowym kruchym ciastem z dodatkiem olejków: waniliowego i rumowego. Zapach, moim zdaniem, wyłącznie dzienny, na jesień albo pochmurny, deszczowy, letni dzień. Pasuje na pluchę za oknem, gdy mamy wolny weekend i nachodzi nas ochota na upieczenie kruchych ciasteczek, podrasowanych waniliowo-rumowymi dodatkami zapachowymi. Otula, daje poczucie bezpieczeństwa i jakiejś takiej przytulności, kojarzącej mi się z wolnym dniem, kiedy nie mam nic pilnego do zrobienia i po prostu oglądam filmy albo piekę ciasteczka. Zapach trochę kojarzy mi się z avonowym Herve Leger Femme: ta drzewność, waniliowość, kardamonowość, tyle że bez wyczuwalnych nut mydlanych.

amanda
amanda

Uwodzi mnie kwiatowo drzewnym zapachem, świetnie pasującym mi do jesiennej garderoby jako ciepło aromatyczny szaliczek.
Nie jest z pewnością porywającym ani szczególnie zapadającym w pamięć zapachem,ale jej kilka kompozycji , które do tej pory miałam okazję poznać są ciepłe i aromatyczne świetnie wkomponowują się w jesienno chłodniejszy krajobraz.
Otulają ,koją, przywołują na myśl aromatami apetyczne skojarzenia przypraw w łakociach, ale tak delikatnie bez nachalności.
Wpierw kwiaty, szczególnie frezja z fiołkiem są najlepiej wyczuwalne łączą się z mango i apetyczną lekko słodką wanilią. Nie czuję żadnej nawet delikatnej pieprzności,kardamonu też raczej nie. Jeśli coś z przypraw to mogłabym śmiało powiedzieć o przewijającym się cynamonie , ale bardzo umiarkowanym.
Całość ciepła raczej bliskoskórna z lekkim piżmem i ambrą dają zapach lekkiej drzewności.
Nie kliknę jednak a już miałam chęć, pozostanę przy próbce bo mam jeszcze od Jil Sander równie aromatyczne Sun,które doskonale poprawi mi nastrój w listopadowe szarugi, które zresztą lubię jak cały listopad.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Guerlain Samsara Eau de Parfum Frapin 1270 Laura Biagiotti Roma Givenchy Organza Indecence Givenchy Amarige Givenchy Amarige Mariage Kenzo Flower by Kenzo Giorgio Armani Sensi Jil Sander Sensations Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Dune Givenchy Extravagance d'Amarige Kenzo Kenzo Amour Guerlain L'Instant Magique Jil Sander Stylessence Hilary Duff With Love Balenciaga Balenciaga Paris