Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sport for Women Jil Sander dla kobiet

Sport for Women Jil Sander dla kobiet

Sport for Women Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Sport for Women marki Jil Sander to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sport for Women został wydany w 2005 roku. Sport for Women stworzyli Beatrice Piquet i Sophie Labbe. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, grejpfrut i jabłko; nutami serca są piwonia, czarna porzeczka i różowa frezja; nutami bazy są imbir, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, wanilia i cedr.

Sycylijska mandarynka Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Grejpfrut Jabłko

Piwonia Czarna porzeczka Różowa frezja

Imbir Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sport for Women by Jil Sander.

Sport for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sport for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sport for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sport for Women marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sport for Women marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Very Irresistible Sensual Versace Crystal Noir Giorgio Armani Emporio Armani Lei Jean Paul Gaultier Classique Hermes Elixir des Merveilles Yves Rocher Yria Donna Karan DKNY Private Collection Jasmine White Moss L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Grossmith Shem - el- Nessim Calvin Klein Eternity Summer 2009 Yves Saint Laurent La Collection Jazz Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Gabriela Sabatini Devotion Balenciaga Le Dix Perfume Menard L'eau de Kasaneka Rochas Fleur d`Eau