Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sport for Women Jil Sander dla kobiet

Sport for Women Jil Sander dla kobiet

Sport for Women Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Sport for Women marki Jil Sander to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sport for Women został wydany w 2005 roku. Sport for Women stworzyli Beatrice Piquet i Sophie Labbe. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, grejpfrut i jabłko; nutami serca są piwonia, czarna porzeczka i różowa frezja; nutami bazy są imbir, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, wanilia i cedr.

Sycylijska mandarynka Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Grejpfrut Jabłko

Piwonia Czarna porzeczka Różowa frezja

Imbir Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sport for Women by Jil Sander.

Sport for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sport for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sport for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sport for Women marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sport for Women marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Polo Sport Woman Givenchy Very Irresistible Sensual Guerlain Shalimar Parfum Initial Versace Crystal Noir Giorgio Armani Emporio Armani Lei Hermes Elixir des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique Yves Rocher Yria Donna Karan DKNY Private Collection Jasmine White Moss L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Laura Biagiotti Tempore Uomo Atelier des Ors Aube Rubis Grossmith Shem - el- Nessim Yves Saint Laurent La Collection Jazz Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Calvin Klein Eternity Summer 2009 Gianfranco Ferre Ferre Rose Aedes de Venustas Iris Nazarena