Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Sport for Men Jil Sander dla mężczyzn

Sport for Men Jil Sander dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Sport for Men Jil Sander dla mężczyzn Zdjęcia

Sport for Men marki Jil Sander to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Sport for Men został wydany w 2005 roku. Sport for Men stworzyli Nathalie Lorson i Thierry Wasser. Nutami głowy są imbir, mandarynka, cedr i cytryna; nutami serca są papirus, pieprz i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy, cedr i cyprysik japoński.

Imbir Mandarynka Cedr Cytryna

Papirus Pieprz Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra mech dębowy Cedr Cyprysik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sport for Men by Jil Sander.

Sport for Men Recenzje Perfum

Sport for Men by Jil Sander 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sport for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sport for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sport for Men marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sport for Men marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Montale Wood and Spices Jacomo Paradox Green for Men Acqua di Biella Ca' Luna April Aromatics Spice Blend/ Vetiver April Aromatics Root Chakra Oil Jo Malone Black Vetyver Cafe Rasasi Dhaneloudh Combodi Lancetti Suspense Roberto Vizzari Vizzari Homme Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Lush The Smell of Freedom