Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sensual Jil Jil Sander dla kobiet

Sensual Jil Jil Sander dla kobiet

Sensual Jil Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Sensual Jil marki Jil Sander to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sensual Jil został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutę głowy stanowi jeżyna; nutami serca są nuty kwiatowe i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są paczula i wanilia.

Jeżyna

Nuty kwiatowe Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensual Jil by Jil Sander.

Sensual Jil Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo interesujący zapach. Poważnie zastanawiam się czy nie zakupić całego flakonika.W otwarciu mocna jeżyna która nadaje charakter kompozycji. Wyczuwam ją gdzieś bez przerwy, nawet jak dojdą do głosu kwiaty. Wanilia miesza się delikatnie z kwiatem afrykanskiej pomarańczy dzieki czemu nie jest groźna :-). Te perfumy mają pazur. Nie są jednostajne, nie są ukwiecone do upadu ale też nie mają w sobie nic a nic killera. Pazurki wiemy,że są ale ich nie widać na pierwszy rzut oka.Intrygujące i na pewno nie banalne. Ciemny, ładny, prosty flakon zaciekawia. Od razu chce się sprawdzić co tam jest ukryte. A jest wiele fajnych doznań zapachowych. Polecam!.

sloma_bubu
sloma_bubu

Mmmm... dla mnie to paczula otuloną wanilią. Jest ciepło, słodko ale nie nachalnie. Trwałość ok 4h, na ubraniach dłużej. Nie daje ogona - jest raczej blisko skóry. Ten zapach ma coś w sobie, potrzebowałam 5 podejścia by je pokochać, są śliczne, kobiece, może trochę przypominają puder w kompakcie:) Idealny na wieczór, spotkania rodzine, itp. Perfumy warte zakupu, wrócę do nich na pewno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Sensual Jil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Sensual Jil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensual Jil marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensual Jil marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Estée Lauder Sensuous Noir Donna Karan Black Cashmere Jil Sander Jil Giorgio Armani Si Hermes Eau des Merveilles Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Tom Ford Velvet Orchid Gianfranco Ferre In The Mood For Love Tom Ford Black Orchid Roberto Cavalli Roberto Cavalli Exotica Givenchy Ange ou Demon DSQUARED² Potion for Women Davidoff Good Life Guerlain La Petite Robe Noir Guerlain Shalimar Lolita Lempicka Si Lolita Roberto Cavalli Acqua Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel