Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pure Intense Jil Sander dla kobiet

Pure Intense Jil Sander dla kobiet

Pure Intense marki Jil Sander to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pure Intense został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, geranium, paczula i piżmo.

Jaśmin Geranium Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Intense by Jil Sander.

Pure Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Pure Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Pure Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Intense marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Intense marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Bvlgari Omnia Amethyste Naomi Campbell Winter Kiss Montale Aoud Rose Petals Marina Marinof Reve Boheme Frederic Malle L'Eau d'Hiver Novae Plus Graceful Green Kenzo Unidentified Fragrance Object Apothia Velvet Rope Bill Blass Red Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Sabon Zer (Rose)