Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jil Sander Woman III Jil Sander dla kobiet

Jil Sander Woman III Jil Sander dla kobiet

Jil Sander Woman III marki Jil Sander to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jil Sander Woman III został wydany w 1985 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są aldehydy, gałka muszkatołowa, kolendra, kwiat pomarańczy, liść laurowy, pieprz, hiacynt, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są miód, goździk (roślina), tuberoza, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, benzoes, kokos, wanilia, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Aldehydy Gałka muszkatołowa Kolendra Kwiat pomarańczy Liść laurowy Pieprz Hiacynt Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Miód Goździk (roślina) Tuberoza Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Benzoes Kokos Wanilia mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil Sander Woman III by Jil Sander.

Paloma Picasso
Kouros
Dioressence
Kinski

Jil Sander Woman III Recenzje Perfum

patetico
patetico

Doskonała i elegancka kompozycja w stylu vintage.
Otwarcie wyrazisto kolońskie, pokuszę się o stwierdzenie, że bardzo męskie - mocne ostro-gorzkie przyprawy, potężna dawka aldehydów i bergamotki.
Perfumy tak klasyczne, że mam wrażenie jakby przenosiły mnie kilka dekad wstecz.
Może nawet w czasy euforycznego wprowadzania aldehydów do perfumeryjnej sztuki, kiedy kobiety masowo obcinały swoje długie warkocze.
Początek bardzo kojarzy mi się z Dioressence.
Czysty jak świeżo umyte wiosną okna, przez które wpada delikatny wietrzyk.
Później czuć przez chwilę wytrawną różę z odrobiną geranium i jaśminu i szczyptą korzenia irysa, ale wciąż spowite aldehydowym woalem.
Nawet cienia słodyczy, widzę obrazek pięknej, eleganckiej kobiety w kapeluszu, która jednak lubi czasem poczuć wiatr we włosach.
Baza bardzo klasyczna, dużo mchu i vetiveru, czysty wietrzyk przenosi się do lasu i hula w konarach dostojnych cedrów.
Trwałość i projekcja doskonałe.
Dla wielbicielek szypru w wersji retro:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil Sander Woman III, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil Sander Woman III, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil Sander Woman III marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil Sander Woman III marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paloma Picasso Paloma Picasso Estée Lauder Knowing Montale Black Aoud Lancome Magie Noire Estée Lauder White Linen Salvador Dali Salvador Dali Yves Saint Laurent Opium Chanel Chanel N°5 Estée Lauder Aliage Versace Gianni Versace Cartier La Panthere Clinique Aromatics Elixir Emanuel Ungaro Diva John Galliano John Galliano Jil Sander Sun Karl Lagerfeld KL Christian Dior Dolce Vita Krizia K de Krizia Al-Rehab Bakhour Elizabeth Arden Red Door