Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jil Sander Scent 79 Woman Jil Sander dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

aldehydowy
skórzany

Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jil Sander Scent 79 Woman został wydany w 1981 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są aldehydy i Żurawina; nutami serca są irys, róża majowa i jaśmin; nutami bazy są piżmo, karmel, nuty drzewne, wetyweria i zamsz.

Aldehydy Żurawina

Irys Róża majowa Jaśmin

Piżmo Karmel Nuty drzewne Wetyweria Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander.

Jil Sander Scent 79 Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Lancetti Lancetti Femme Guerlain Philtre d'Amour The Different Company Sublime Balkiss La Prairie Life Threads Platinum Pierre Cardin Choc de Cardin Tallulah Jane Gotham Grossmith Hasu-no-Hana Arno Sorel Mitsy Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Novaya Zarya Russkie Uzori Galimard Soir De Grasse