Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jil Sander Scent 79 Woman Jil Sander dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

aldehydowy
skórzany

Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jil Sander Scent 79 Woman został wydany w 1981 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są aldehydy i Żurawina; nutami serca są irys, róża majowa i jaśmin; nutami bazy są piżmo, karmel, nuty drzewne, wetyweria i zamsz.

Aldehydy Żurawina

Irys Róża majowa Jaśmin

Piżmo Karmel Nuty drzewne Wetyweria Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander.

Jil Sander Scent 79 Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Carven Ma Griffe Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme CB I Hate Perfume To See A Flower Molyneux Le Chic Brut Parfums Prestige Aphrodisia Tommy Hilfiger Loud for Her Jean Patou Normandie