Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jil Sander Scent 79 Woman Jil Sander dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

aldehydowy
skórzany

Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jil Sander Scent 79 Woman został wydany w 1981 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są aldehydy i Żurawina; nutami serca są irys, róża majowa i jaśmin; nutami bazy są piżmo, karmel, nuty drzewne, wetyweria i zamsz.

Aldehydy Żurawina

Irys Róża majowa Jaśmin

Piżmo Karmel Nuty drzewne Wetyweria Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander.

Jil Sander Scent 79 Woman Recenzje Perfum

Jil Sander Scent 79 Woman by Jil Sander 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil Sander Scent 79 Woman marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Juliette Has A Gun Lady Vengeance Lancetti Etre Special Edition II Yves Rocher Comme une Evidence Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Marks and Spencer Per Una Guerlain Sous le Vent Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Panouge Isabey Fleur Nocturne Long Lost Perfume Memoire Cherie Sisley Eau du Soir 2010 Parfums Namara Avant L'Amour Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense