Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jil Sander Pure Jil Sander dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 10 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

morski
Jil Sander Pure Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Jil Sander Pure marki Jil Sander to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jil Sander Pure został wydany w 2003 roku. Jil Sander Pure stworzyli Nathalie Lorson i Ilias Ermenidis. Nutę głowy stanowi nuty morskie; nutami serca są białe piżmo i jaśmin; nutami bazy są cyklamen, drzewo sandałowe i ambra.

Nuty morskie

Białe piżmo Jaśmin

Cyklamen Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil Sander Pure by Jil Sander.

Deseo
Love in White

Jil Sander Pure Recenzje Perfum

patetico
patetico

Jil Sander Pure to przede wszystkim czystość i świeżość.
Zapach jest prosty i czytelny w odbiorze.
Mocny akord morskiej bryzy dominuje od początku do końca, łącząc się harmonijnie z chłodnym białym piżmem i zielonym jaśminem.
Potem czuć cyklameny z drzewem sandałowym, ambra niezbyt wyczuwalna, dodatek to nasiona hibiskusa.
To zapach, który studzi, a po okresie noszenia mocnych perfum każe powiedzieć "Och, jak mi lekko!"
Powietrze, przestrzeń, wakacje, świeżo wyprane lniane ubrania, szklanka zimnej wody w upalny dzień - takie mam skojarzenia.
Uwielbiam zapachy Jil Sander, ten jednak niczym nie zadziwia i nie jest odkrywczy.
Wybitna trwałość nie jest tu zaskakująca, jak dla mnie wszystkie zapachy tej marki mają wyjątkową moc.
Odpowiedni do całodziennego noszenia podczas urlopu, ale warunkiem jest typowo letnia pogoda.
Czuję się w nim jakbym wyszła z kąpieli z jeszcze mokrymi włosami.
Albo jakbym wieszała mokre pranie wypłukane w pachnącym płynie.
Żadnej magii, ale czasami miło jest po prostu poczuć się rześko.
Nazwałabym ten zapach morskim bez specjalnego utożsamiania go z kategorią kwiatowo-drzewno-piżmową.
Ale może się mylę?
Świetna, wielogodzinna trwałość, niezła projekcja.
Dla wielbicielek detergentowej świeżości:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil Sander Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil Sander Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil Sander Pure marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil Sander Pure marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga Paris Yves Saint Laurent Elle Kenzo L'Eau par Kenzo Yves Saint Laurent Cinema Cartier Baiser Vole Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Jil Sander Sensations Burberry Body Tender Lancome Poeme Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Gucci pour Homme Gucci Envy Me Christian Dior Dune Giorgio Armani Armani Mania Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Versace Versense Atelier Cologne Trefle Pur Jil Sander Pure Intense Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Donna Karan Pure DKNY Verbena