Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet

Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet

Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet Filmy
Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Jil Sander No 4 Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Jil Sander No 4 marki Jil Sander to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jil Sander No 4 został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są Śliwka, galbanum, brzoskwinia, anyż, bergamotka, róża i geranium; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (roślina), tuberoza, estragon, fiołek, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, róża i mirra; nutami bazy są kolendra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo, cywet, mech dębowy, wanilia, cedr i ambra.

Śliwka Galbanum Brzoskwinia Anyż Bergamotka Róża Geranium

Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Tuberoza Estragon Fiołek Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Róża Mirra

Kolendra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Cywet mech dębowy Wanilia Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil Sander No 4 by Jil Sander.

Poison Tendre
Poison
Bijan

Jil Sander No 4 Recenzje Perfum

Alarte
Alarte

Przetestowaliśmy dziś z żoną ten zapach - prawie całą dużą butelkę żona dostała od swojej mamy, która to mama uznała, że od wieku 45+ zapachy o wydźwięku vintage są już absolutnie nie do noszenia, bo wyraźnie kobietę postarzają. Jest sporo prawdy w tym stwierdzeniu, ale oboje z żoną akurat Jil Sander No 4 nie odbieramy jako totalnego vintage. Zapach ma owocowo-kwiatowo-szyprową moc znacznie większą od dzisiejszych perfumków, ale na pewno nie jest killerem. Dla mnie w sumie chwilami troszkę słodkawy słodkością owoców, lecz przez tę słodkawość co rusz przebijają się gorzkawe nuty szyprowej bazy, więc efekt jest niezwykle ciekawy.
Projekcja powyżej średniej; trwałość powyżej 10 godzin.
Można polecić paniom od 25+ do mniej więcej 40, które lubią pachnieć inaczej niż pół miasta. Dla młodszych dziewczyn ten zapach będzie chyba za mocny, natomiast u pań powyżej czterdziestki faktycznie może on wywołać niezamierzony, a zbyt duży ogólny vintage wizerunkowy.

amanda
amanda

Dla mnie No4 to młodsza siostra Red Door Elizabeth Arden. Młodsza, bo chodzi o czas powstania, dzieli je tylko rok ,ale i również w odbiorze są podobne.
W poszczególnych bazach łączą je te same nuty, występuje ten sam wyraz zapachu- ciężki i gęsty. W tym jednak odróżnieniu, że No4 jest łagodniejsze, pozbawione miodowego podłoża. Nie jest obezwładniającym killerem, ale trzeba pamietać o jego korzeniach-1990r.
Mając porównania z obecnych czasów i trochę starszych, widzimy jaka jest różnica w kategorii kwiatowo owocowej NIEBO A ZIEMIA.

Roma
Roma

Trudne byly nasze poczatki, gdy pierwszy raz go powachalam, zle mi sie kojarzyl - z "Byc moze", ktore dzis juz doceniam i nawet lubie bardzo... przemoglam sie i probowalam dalej.

Mialam chyba ponad 6 miniaturek i ogromnych probasow skupowanych raz za razem, bo uparlam sie, zeby no 4 byl "moj"... naczytalam sie, jaki jest wyjatkowy, ale jednak wyobrazilam go sobie calkiem inaczej.
Niestety, Jil Sander No 4 kompletnie do mnie nie pasowal, nie wiem nawet czemu, ale zle sie "w nim" czułam. Byl za bardzo owocowy, glownie sliwki mirabelki. Zbyt jasny, zbyt slodko - kwasny, zbyt radosny...
Ale byl czas, w jakies wakacje, ze mna jednak zawladnal i nosilam go w upaly cale lato... z ogromna radoscia, z upodobaniem...
Po czym mi przeszlo i reszte miniatur rozdalam.
Przyznam jednak, ze dzis chetnie wyprobowalabym go znow, bo gdy widze w skladzie tyle zywic: mirre, galbanum, bob tonka, to nie wierze, ze nie moglabym go polubic...

Interesujący, kwiatowy szypr. Sporo przeplatających się nut słodkich z gorzkimi i wytrawnymi.

Baza jest kwiatowa - pudrowo - sandałowa, z wyraźną nutą niespożywczej wanilii i przypomina mi nieco bazę klasycznej Organzy.

Jil Sander No 4 by Jil Sander 3.67 out of 5 based on 29 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil Sander No 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil Sander No 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil Sander No 4 marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil Sander No 4 marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Givenchy Organza Indecence Vivienne Westwood Boudoir Lancome Poeme Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Poison Tendre Caron Parfum Sacre Fendi Fendi Theorema Yves Rocher Voile d'Ambre Lanvin Arpege Christian Lacroix Christian Lacroix Estée Lauder Youth-Dew Christian Dior Dune Gucci Gucci Eau de Parfum Givenchy Organza Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lalique Flora Bella M. Micallef Ylang in Gold Givenchy Amarige Chanel Chanel No 19 Poudre