Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jil Jil Sander dla kobiet

Jil Jil Sander dla kobiet

Jil Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Jil Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Jil marki Jil Sander to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jil został wydany w 2009 roku. Jil stworzyli Olivier Polge i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są różowy pieprz, lawenda i tangeryna; nutami serca są heliotrop, konwalia i irys; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Różowy pieprz Lawenda Tangeryna

Heliotrop Konwalia Irys

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil by Jil Sander.

Jil Recenzje Perfum

lexis1979
lexis1979

Trudno powiedzieć, co tak polubiłam w tych perfumach, ale bardzo przypadły mi do gustu, choć nie od pierwszego powąchania. Chciałam je wypróbować, bo słyszałam że są ciepłe, przyjemnie cieliste, a wydały mi się rozczarowująco zwykłe. Ale powrót do nich po kilku miesiącach zaowocował zupełnie odmiennymi odczuciami. Rzeczywiście to zapach słodki, choć nie przesłodzony. Może miesza tu odrobina czerwonego pieprzu, może tangeryna? Gdzieś w tle delikatna lawenda i ciut konwalii. Kompozycja bardzo harmonijna, nie krzycząca, uniwersalna. Bardzo lubię je na sobie mieć. Wiem, że nie męczą otoczenia, jakoś tak fajnie stapiają się ze skórą, mięciutko otulają. Dobrze noszą mi się do pracy zimową porą ale i na wieczór nie byłyby złe.

amanda
amanda

Zapach to iście przyjemny na jesienne temperatury, które teraz mamy.
Oplata nas umiarkowaną słodyczą wanilii , która przechodzi w aromaty cukierkowych słodkości .
Pojawia się też słodkawy kwiatowy zapach heliotropu , który również włączył się delikatnie w całą kompozycję .
Cóż jeszcze można wychwycić? ambrę ,bardzo delikatny różowy pieprz nadający wysublimowanej pikantności w tym całym waniliowo smakowitym brzmieniu.
Ogólnie zapach jest dość pospolity można by rzec nie zwracający szczególnej uwagi otoczenia, ale posiada ten ważny pierwiastek, przyjemnie aromatycznie otula w jesienne chłody i fajnie ogólnie poprawia nastrój.

perfumeholic88
perfumeholic88

Przyjemny, otulający zapach na jesień i zimę. Główną rolę odgrywa tu wanilia i ambra, które są od początku mocno wyczuwalne i zagłuszają inne składniki. Nic to jednak, bo zapach przypadł mi do gustu. Może i nie jest charakterystyczny i nie przyprawia o szybsze bicie serca, ale ma coś w sobie takiego, że chętnie widziałabym u siebie malutki flakonik.
Po dłuższym noszeniu zdałam sobie sprawę,że wanilia w tym zapachu bardzo przypomina mi zapach Jimmy Choo ze swoja puchatą słodyczą toffi. Cieżko mi to określić,ale dla mnie obydwa zapachy maja wspólny pierwiastek, choć oczywiście nie sa identyczne w żadnym wypadku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Liberte Laura Biagiotti Roma Jil Sander Sensual Jil Giorgio Armani Emporio Armani Lei Tom Ford Velvet Orchid Donna Karan Black Cashmere Givenchy Organza Indecence Givenchy Hot Couture Collection No.1 Trussardi My Name Lanvin Oxygene Lolita Lempicka Si Lolita Alexander McQueen My Queen Thierry Mugler Alien Essence Absolue Issey Miyake Le Feu d'Issey Jean Paul Gaultier Classique Shiseido Zen Christian Dior Dior Addict Dolce&Gabbana L`eau The One Givenchy Ange ou Demon Balenciaga Balenciaga Paris