Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Jil Jil Sander dla kobiet

Jil Jil Sander dla kobiet

kakaowy
Jil Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Jil Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Jil marki Jil Sander to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Jil został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilles Romey. Nutami głowy są lawenda, fiołek, malina, mięta, bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są drzewo sandałowe, jodła balsamiczna, ciemna czekolada, wetyweria, cedr i kakao; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, wanilia i tytoń.

Lawenda Fiołek Malina Mięta Bergamotka Czerwone jagody

Drzewo sandałowe Jodła balsamiczna Ciemna czekolada Wetyweria Cedr Kakao

Fasolka tonka Ambra Wanilia Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jil by Jil Sander.

Jil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Jil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Jil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jil marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jil marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Chanel Chanel No 19 Poudre M. Micallef Patchouli Montale Patchouli Leaves Cacharel Gloria Giorgio Armani Sensi Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Donna Karan Cashmere Mist Bottega Veneta Bottega Veneta Kenzo Flower by Kenzo Oriental Laura Biagiotti Venezia Givenchy Organza Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Joop! Joop! Femme Bvlgari Black Azzaro Oh La La Christian Lacroix Christian Lacroix Boucheron Jaipur Davidoff Good Life