Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Feeling man Jil Sander dla mężczyzn

Feeling man Jil Sander dla mężczyzn

Miałem: 1

Feeling man marki Jil Sander to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Feeling man został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są nuty owocowe, lawenda, nuty zielone, estragon, anyż i bergamotka; nutami serca są cyklamen, malina, jodła balsamiczna, korzeń irysa, jaśmin i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy, cedr i tytoń.

Nuty owocowe Lawenda Nuty zielone Estragon Anyż Bergamotka

Cyklamen Malina Jodła balsamiczna Korzeń irysa Jaśmin Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feeling man by Jil Sander.

Feeling man Recenzje Perfum

Feeling man by Jil Sander 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Feeling man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Feeling man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feeling man marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feeling man marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld KL Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber L`Artisan Parfumeur Safran Troublant L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Amouage Amouage Lyric Man Bond No 9 Brooklyn Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York L`Artisan Parfumeur Al Oudh Calvin Klein ck IN2U Heat Him DSH Perfumes Epices d'Hiver DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Black Phoenix Alchemy Lab The Curator