Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Violetta di Parma Jewels`Joy dla kobiet

Violetta di Parma Jewels`Joy dla kobiet

Violetta di Parma Jewels`Joy dla kobiet Zdjęcia Violetta di Parma Jewels`Joy dla kobiet Zdjęcia Violetta di Parma Jewels`Joy dla kobiet Zdjęcia

Violetta di Parma marki Jewels`Joy to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Violetta di Parma został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi fiołek parmeński; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutą bazy jest fiołek parmeński.

Fiołek parmeński

Nuty kwiatowe

Fiołek parmeński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violetta di Parma by Jewels`Joy.

Violetta di Parma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jewels`Joy Violetta di Parma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jewels`Joy Violetta di Parma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violetta di Parma marki Jewels`Joy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violetta di Parma marki Jewels`Joy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Chopard Madness Rance 1795 D'Erje Marina Marinof Reve Boheme Clean Clean Warm Cotton Shaik Chic Shaik No 30 S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Kylie Minogue Couture Acqua di Biella Kid Mohair Brut Parfums Prestige Straw Hat Donna Karan DKNY Golden Delicious