Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jette Heartbeat Jette Joop dla kobiet

Jette Heartbeat Jette Joop dla kobiet

Jette Heartbeat marki Jette Joop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jette Heartbeat został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kolendra, pieprz i gruszka; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Pieprz Gruszka

Irys Róża bułgarska

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jette Heartbeat by Jette Joop.

Jette Heartbeat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jette Joop Jette Heartbeat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jette Joop Jette Heartbeat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jette Heartbeat marki Jette Joop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jette Heartbeat marki Jette Joop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Dolce&Gabbana By Versace Jeans Couture Glam Morgan Morgan de Toi Marina Marinof Reve Boheme Guerlain Quand Vient La Pluie Victoria`s Secret Body by Victoria Sarah Jessica Parker Twilight s.Oliver s.Oliver Women Alyssa Ashley Esoteric Annayake Annayake Pour Elle Light Rasasi Abeer LR Heidi Klum Dreams