Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jette Heartbeat Jette Joop dla kobiet

Jette Heartbeat Jette Joop dla kobiet

Jette Heartbeat marki Jette Joop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jette Heartbeat został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kolendra, pieprz i gruszka; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Pieprz Gruszka

Irys Róża bułgarska

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jette Heartbeat by Jette Joop.

Jette Heartbeat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jette Joop Jette Heartbeat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jette Joop Jette Heartbeat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jette Heartbeat marki Jette Joop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jette Heartbeat marki Jette Joop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Banana Republic Alabaster Ralph Lauren Glamourous Daylight Guerlain L'Instant Magique Olivier Strelli The World Is Wonderful Adidas Adidas Pure Energy La Prairie Life Threads Silver Christopher Joseph Christopher Joseph Cliff Richard Dream Maker Annayake Annayake Pour Elle Light D.S. & Durga 1538 Rheims NANADEBARY Classic Pink