Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jette Heartbeat Jette Joop dla kobiet

Jette Heartbeat Jette Joop dla kobiet

Jette Heartbeat marki Jette Joop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jette Heartbeat został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kolendra, pieprz i gruszka; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Pieprz Gruszka

Irys Róża bułgarska

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jette Heartbeat by Jette Joop.

Jette Heartbeat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jette Joop Jette Heartbeat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jette Joop Jette Heartbeat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jette Heartbeat marki Jette Joop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jette Heartbeat marki Jette Joop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Benetton B. United Jeans Man Clean Clean Baby Girl Ralph Lauren Romance Be Mine Tova Beverly Hills Tova Signature The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Revlon Downtown Girl Profumi di Pantelleria Nica IKKS Private Only for Men Salvador Dali ITISLOVE Intense