Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jette Jette Joop dla kobiet

Jette Jette Joop dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Jette Jette Joop dla kobiet Zdjęcia Jette Jette Joop dla kobiet Zdjęcia

Jette marki Jette Joop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jette został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są kolendra, pieprz i gruszka; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Pieprz Gruszka

Irys Róża bułgarska

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jette by Jette Joop.

Play With Love

Jette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jette Joop Jette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jette Joop Jette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jette marki Jette Joop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jette marki Jette Joop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Nina Ricci Premier jour Lucky Day Kate Moss Kate Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime The Body Shop White Musk Stella Cadente Aqua Carolina Herrera 212 Splash 2008 Hilde Soliani Ti Amo: Iris Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Indult Isvaraya Lancome Magnifique Eau de Toilette s.Oliver s.Oliver Women Montale Velvet Flowers