Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jette Jette Joop dla kobiet

Jette Jette Joop dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Jette Jette Joop dla kobiet Zdjęcia Jette Jette Joop dla kobiet Zdjęcia

Jette marki Jette Joop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jette został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są kolendra, pieprz i gruszka; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Pieprz Gruszka

Irys Róża bułgarska

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jette by Jette Joop.

Play With Love

Jette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jette Joop Jette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jette Joop Jette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jette marki Jette Joop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jette marki Jette Joop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Jil Sander Style Burberry The Beat Avon Bond Girl 007 Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Molinard Les Fleurs: Violette Bath and Body Works Twilight Woods Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Novae Plus Sky Blue Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Donna Karan DKNY Golden Delicious