Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jette Jette Joop dla kobiet

Jette Jette Joop dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Jette Jette Joop dla kobiet Zdjęcia Jette Jette Joop dla kobiet Zdjęcia

Jette marki Jette Joop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jette został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są kolendra, pieprz i gruszka; nutami serca są irys i róża bułgarska; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i cedr.

Kolendra Pieprz Gruszka

Irys Róża bułgarska

Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jette by Jette Joop.

Play With Love

Jette Recenzje Perfum

Jette by Jette Joop 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jette Joop Jette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jette Joop Jette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jette marki Jette Joop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jette marki Jette Joop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Salvador Dali Purplelight Montale Aoud Queen Roses L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Roberto Verino Verino Pour Homme Michael Kors Island Capri Le Labo Jasmin 17 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Bruno Acampora Seplasia Grossmith Shem - el- Nessim Barbara Orbison Pretty Woman