Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

On Ella Jesus Del Pozo dla kobiet

On Ella Jesus Del Pozo dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

On Ella Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia

On Ella marki Jesus Del Pozo to kwiatowe perfumy dla kobiet. On Ella został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, osmantus, papaja i jabłko; nutami serca są frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, fiołek i wetyweria.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Osmantus Papaja Jabłko

Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Fiołek Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about On Ella by Jesus Del Pozo.

On Ella Recenzje Perfum

On Ella by Jesus Del Pozo 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo On Ella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo On Ella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum On Ella marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu On Ella marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Cindy Crawford Cindy Crawford Fendi Palazzo Rampage Fly by Rampage E. Coudray Givrine Penhaligon`s Ellenisia Morgane le Fay Blue Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Les Parfums de Rosine La Rose Legere Yardley English Rose Hilde Soliani Conaffetto Joya Shades of Dusk Starleaf