Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

On El Jesus Del Pozo dla mężczyzn

On El Jesus Del Pozo dla mężczyzn

Miałem: 2

On El Jesus Del Pozo dla mężczyzn Zdjęcia

On El marki Jesus Del Pozo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. On El został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, ananas, czarna porzeczka, melon, lawenda, mięta, mandarynka, bazylia, jabłko, bergamotka i cytryna; nutami serca są fiołek, jaśmin i konwalia; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, malina, brzoskwinia, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Gałka muszkatołowa Ananas Czarna porzeczka Melon Lawenda Mięta Mandarynka Bazylia Jabłko Bergamotka Cytryna

Fiołek Jaśmin Konwalia

Irys Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Malina Brzoskwinia mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about On El by Jesus Del Pozo.

Reaction

On El Recenzje Perfum

On El by Jesus Del Pozo 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo On El, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo On El, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum On El marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu On El marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Al-Rehab Maysoon Mauboussin M Moi Juliette Has A Gun Citizen Queen Kenzo Unidentified Fragrance Object Burberry The Beat EDT Fiorucci Amore 14 White Yves Rocher Cantate Bond No 9 Washington Square Roccobarocco Fashion Woman Lalique Lalique Edition Limitee 2011 Huitieme Art Parfums Naiviris