Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo dla kobiet

Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo dla kobiet

Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia Jesus Del Pozo In White Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia

Jesus Del Pozo In White marki Jesus Del Pozo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jesus Del Pozo In White został wydany w 2007 roku. Jesus Del Pozo In White stworzyli Francis Kurkdjian i Violaine David. Nutami głowy są liść bambusa, kwiat cytryny i bergamotka; nutami serca są frezja, magnolia, kwiat pomarańczy, orchidea, kwiat migdałowca i egipski jaśmin; nutami bazy są irys, piżmo i nuty pudrowe.

Liść bambusa Kwiat cytryny Bergamotka

Frezja Magnolia Kwiat pomarańczy Orchidea Kwiat migdałowca Egipski jaśmin

Irys Piżmo Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jesus Del Pozo In White by Jesus Del Pozo.

Pure Poison
Jaipur Bracelet
Intimately Beckham
Jaipur Bracelet Limited Edition
Eaudemoiselle de Givenchy Eau Fraiche

Jesus Del Pozo In White Recenzje Perfum

Beata1
Beata1

Moje relacje z kwiatowymi zapachami są trudne. Tak naprawdę jedyny kwieciuch, którego posiadam to Cerruti 1881. In White będzie drugi. Piękne, zwiewne i spójne ślicznie układają się na skórze. W moim przypadku nie ma tu nuty, która wybijałaby się na pierwszy plan. Cała kompozycja jest bardzo harmonijna i jedynie z czasem lekko łagodnieje. To bardzo bezpieczny zapach, który przyda mi się na wszystkie okazje, w których nie wiem, czym pachnieć. Ale żeby nie było, że jest nudny. On jest po prostu bardzo subtelny i według mnie elegancki. Można by sie nawet pokusić o stwierdzenie, że uniwersalny. Czy to do biura, czy na imieniny cioteczki - zawsze pasuje.

Jeśli chodzi o trwałość i projekcje to na mnie trzyma się tak naprawdę cały dzien i projekcje też ma niezła. Wydaje mi się, że jest ogoniasty. Moze nie tak jak Cerruti, ale jest.

grudzienszal
grudzienszal

Istna mieszanina białych kwiatów.Z pierwszych nut bardzo podobe do Pure Poison Dior.Całość kobieca, kwiatowa, świetlista i niebanalna.Początek podbity liściem bambusa stopniowo cichnie i pięknie skupia wszystkie nuty w jeden spójny aromat kwiecia.Trwałość znakomita.

samsara
samsara

Powiem tak: rzeczywiście są wierną kopią Pure Pioson, ale moim zdaniem w tym wypadku kopia lepsza od oryginału. O ile wypust Diora podoba mi się i zaciekawia, to Jesus del Pozo rozkochuje mnie i intryguje. Niegdyś zaintrygował na tyle, że nie mogłam o nich zapomniec, choć do końca nie wiedziałam, co w nich tak bardzo kusi mnie, gdyż nie jestem zdeklarowaną wielbicielką zpachów, w których naręcza białych kwiatów nadają ton całej kompozycji. A jednak w tym przypadku przepadłam z kretesem, jakoś tak pasowały do mnie, nawet jeśli na zasadzie kontrastu. Zapach upojny, mocny, trwały. Tym, co według mnie wyróżnia go na tle innych tego typu peanów na cześć białego kwiecia, jest przełamanie jego kremowej słodyczy czymś w rodzaju nektaru z zielonych łodyg. To pewnie zasługa pierwszych nut, które dają ten niesamowity efekt przełamania. Uznałam je za niepowtarzalne i kupiłam 100 ml. O zakupie Diora nawet nie pomyślałam.

Tam
Tam

Chcesz białe kwiaty? To masz! Piękny bukiet kwiecia swieżego, radosnego, pyszniącego się bezwstydnie swoją urodą. Bergamotki na otwarcie niewiele, ot , by podkreślić wejście magnolii, orchidei, jaśminu - to one rzadzą, choć i frezja i kwiat pomarańczy dochodzą do głosu. Zapach jest jednoznacznie kwiatowy, co podkreśla jego kulisty, pełen białego dobra flakon. Jest zapachem kielichów kwiatów, co mnie cieszy, gdyż próby oddania zapachu zielonej ich części często prowadzi do wrażenia piwnicznej zgnilizny lub niemytego wazonu. Tutaj "zielenina" oddana jest znakomicie za pomocą liści bambusa, jest świeża i jest jej tyle ile trzeba, by nie przygłuszyć zapachu kielichów i pąków. Tak podane kwiaty lubię bardzo, kielichami ku górze, jak nakazuje savoir vivre :)

perfumeholic88
perfumeholic88

Nastawiałam się na coś super z powodu genialnego ´´nosa´´ w osobie Kurkdijana i obecności kwiatu pomarańczy za którym przepadam. Teraz mogę powiedzieć śmiało : ochów i achów nie ma, nie zemdlałam z zachwytu i nie szukam z obłędem w oczach flakonika w internecie, ale In White jest ładny.
Dominuje tu rzeczywiście kwiat pomarańczy, magnolia, frezja i piżmo przez co staje się trochę mydlany. Nie uważam, aby był bardzo intensywny, u mnie te kwiaty sa stonowane, nie mają morderczego instynktu i nie myślą nawet o tym, by mnie udusić choć napewno to też nie jest kwiatowy świeżak. Elegancki i pasujący na wiele okazji. Chętnie ponosiłabym go wiosną czy latem, ale to nie jest mój ´´must have´´.

Pola
Pola

Ciężko mi patrzeć na ten zapach inaczej niż przez podobieństwo do Pure Poison. O ile jednak w perfumach Diora jest coś drażniącego i drapiacego mnie w gardle o tyle tutaj jest zupełnie miękko i przytulnie ,jak w kaszmiroym białym puchatym swetrze. Nie umiem wyróżnić nut tej mieszanki. Czuję ogólnie tzw białe kwiaty plus sporą dawka piżma i nut pudrowych. Daje to efekt kosmetycznej czystości przyprawionego kwiatami kremu nivea. Lubię "In white" od czasu do czasu zwłaszcza jesienią kiedy mam ochotę się otulić, do tego świetnie się sprawdza w pracy. W mojej kolekcji zapach zaliczam raczej do tych lżejszych ale ogólnie nie jest to zapach świeży i eteryczny ma swoją "gęstość" i moc.

amanda
amanda

Byłam kiedyś posiadaczką tego zapachu i podobały mi się te intensywnie pachnące kwiaty w otulającej ciepłej pudrowo piżmowej oprawie.
Ale puder w nich odbieram jako ten z gatunku trochę cięższych dlatego używałam ich wyłącznie w zimne miesiące .
Kiedy je kupiłam latem odłożyłam z niechęcią do szafki i dopiero w jesienne zimniejsze dni In White zaczął ukazywać mi swoje inne oblicze.
Używałam go oszczędnie bo gdy na początku przesadzałam,trochę mnie męczył . Białe kwiaty ciekawie ukazane ,jednak zdecydowanie dla amatorek tych cięższych gatunkowo.

No i od jakiegoś czasu znów jestem ich posiadaczką,jak widać, nie mogłam na dobre rozstać się z pięknymi białymi kwiatami i absolutnie nie przyduszającymi.

Jesus Del Pozo In White by Jesus Del Pozo 3.09 out of 5 based on 35 ratings and 7 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jesus Del Pozo In White marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jesus Del Pozo In White marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Eau de Toilette John Galliano John Galliano Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Pure Poison Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dior Addict Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Guerlain Shalimar Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Kenzo Kenzo Amour Laura Biagiotti Essenza di Roma Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Agent Provocateur L'Agent Calvin Klein Eternity Thierry Mugler Womanity Lolita Lempicka Elle L'aime Thierry Mugler Alien Eau de Toilette