Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Halloween Tropical Jesus Del Pozo dla kobiet

Halloween Tropical Jesus Del Pozo dla kobiet

lekko korzenny

Halloween Tropical marki Jesus Del Pozo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Halloween Tropical został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, lima, irys, gardenia, różowy pieprz, lawenda, fiołek, konwalia i róża.

Mimoza Lima Irys Gardenia Różowy pieprz Lawenda Fiołek Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halloween Tropical by Jesus Del Pozo.

Halloween Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo Halloween Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo Halloween Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halloween Tropical marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halloween Tropical marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Al-Rehab Tahani Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Jette Joop Dark Sapphire Shu Uemura Fleur de Terre Les Nereides Fleur Poudree de Musc Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Prada L`Eau Ambree Gloria Vanderbilt Reverie Givenchy Play For Her Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Robert Piguet Calypso