Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Halloween Fleur Jesus Del Pozo dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

wodny
Halloween Fleur Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia

Halloween Fleur marki Jesus Del Pozo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Halloween Fleur został wydany w 2013 roku. Halloween Fleur stworzyli Carlos Benaim, Nicolas Beaulieu i Olivier Polge. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są orchidea, jaśmin wielkolistny i bez; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, piżmo i ambra.

Gruszka Mandarynka Liść fiołka

Orchidea Jaśmin wielkolistny Bez

Drzewo kaszmirowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halloween Fleur by Jesus Del Pozo.

Halloween Fleur Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Niestety... porażka. Nawet nie jest ,,zwyczajny" na mojej skórze, jest po prostu brzydki :(
Najpierw mam poczucie jakby ktoś mnie wsadził do wanny z mydłem, irysami i jaśminem...
A potem co gorsza, mój nos wynajduje (i to nie pierwszy przypadek) nutę ,,spray'u na komary", a wszystko zwieńczone piżmem.
To wszystko nie tak, nie tak, nie to!

Nie leży i nie pachnie, a wręcz odwrotnie.

Zebra35
Zebra35

Kolejna wersja Halloween, najnowsza, ale bynajmniej nie odkrywcza. Zapach zdecydowanie ładny, bezpretensjonalny, bardzo uniwersalny. Na każdą porę roku i na każdą okoliczność.Widzę go zarówno na 20-latce jak i na 50-latce.Owoców prawie się w nim nie czuje (i całe szczęście). Kwiaty ocieplone piżmem i ambrą zdecydowanie tak. Opakowanie tego zapachu chyba najładniejsze z dotychczasowych z serii Halloween. Ale jak to z takimi uniwersalnymi zapachami bywa, nie jest specjalnie interesujący na rynku zapachowym. Ot, ładny i poprawny zapach, który dość bezpiecznie można kupić w ciemno na prezent dla miłośniczki ciepłych i lekko słodkich kwiatowych aromatów.Jednakże na rynku jest dużo ciekawszych zapachów - również z tej grupy olfaktorycznej.

Halloween Fleur by Jesus Del Pozo 2.20 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo Halloween Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo Halloween Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halloween Fleur marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halloween Fleur marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Al-Rehab Maysoon Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Princesse Marina De Bourbon Asteria Stella Cadente Aqua Baldinini Baldinini True Religion True Religion The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Grossmith Shem - el- Nessim Juliette Has A Gun Not A Perfume ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque Oriflame Volare Wisteria