Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Esencia de Duende Jesus Del Pozo dla kobiet

Esencia de Duende Jesus Del Pozo dla kobiet

Esencia de Duende Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia Esencia de Duende Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia Esencia de Duende Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia

Esencia de Duende marki Jesus Del Pozo to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Esencia de Duende został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są kolendra, mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są jaśmin, hiacynt, konwalia, lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, mahoń i wetyweria.

Kolendra Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Jaśmin Hiacynt Konwalia Lotos Róża

Drzewo sandałowe Cedr Mahoń Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esencia de Duende by Jesus Del Pozo.

Omnia Crystalline
Curve Soul
Herve Leger Ete
Rue Rance Eau Sublime
Chance Eau Fraiche

Esencia de Duende Recenzje Perfum

MarleenM
MarleenM

Dawno temu w ręce wpadła mi miniaturka tego zapachu, niesamowicie mnie zaintrygował. Świeży, niemęczący ale bardzo trwały. Niepowtażalny. Często do niego wracam, szkoda, że teraz tak trudno dostępny.

newelka
newelka

Drzewno-świeżo-owocowo-wodne.
Na pełnię lata, mi kojarzą się z leniwym wylegiwaniem się na łące w pobliżu wody, chwilami relaksu na urlopie. Spokojną niewymuszoną elegancją, naturalnymi materiałami.

Cieszę się że odkopałam tą próbkę przed kliknięciem w ciemno flaszki - bo okazało się że bardzo przypominają mi Avon Herve Leger Ete które zresztą uwielbiam(a raczej to Ete mi przypomina Esencię, bo ta była pierwsza), jedyna różnica jest taka że Esencia jest trochę łagodniejsza, Ete bardziej świdruje w nosie przez to jest uznawane ze nieco męskie. Ale w sercu: wypisz-wymaluj bliźniacy! I tak skończyłabym z dwoma niemal identycznymi zapachami. :)

Espena
Espena

To jeden z niewielu zapachów letnich
do których jestem w miarę przekonana :).
Świeży, ale nie oczywisty. Pierwotnie
miałam próbkę, później pierwszy flakon.
Teraz drugi mam, ale zazwyczaj używa
go moja mama, bo jakoś mi się znudził.
Jednak co za dużo, to niezdrowo :).

lili-ya
lili-ya

Świeżakolubem nie jestem i bardzo trudno jest mi znaleźć jakiś zapach z tej kategorii, który mi się spodoba. Próbkę Esencia de Duende zamówiłam raczej z ciekawości niż spodziewając się czegoś, co przypadnie mi do gustu – a tu taka niespodzianka! Nie mam pojęcia, dlaczego podoba mi się ten zapach, bo czuję tu składniki, za którymi raczej nie przepadam. Są tu cytrysy – grejpfruty i cytryny, jest wodno-orzeźwiający aromat lotosu, po trochu konwalii i hiacyntów, wyczuwam też chyba melona, wetywerię i gdzieś dalej w tle nutę świeżo skoszonej trawy, której zazwyczaj nienawidzę. Mogłabym pachnieć tą wodą w gorące letnie dni, ten wodno-kwiatowy, świeży i przejrzysty zapach kojarzy się tak wakacyjnie, urlopowo, beztrosko. Absolutnie nie męczy, nawet dzisiaj, kiedy lekki poweselny kac sprawia, że głowa mi leciutko ciąży i naprawdę ciężko znaleźć jakiś niedrażniący zapach (a nie pachnieć niczym jakoś nie umiem). Próbka Esencia de Duende przyszła mi dzisiaj z pomocą.

possession83
possession83

Na mojej skórze to bardzo cytrusowy i drzewny zapach, kwiatów nie wyczuwam w ogóle. Świetne perfumy na gorące lato, kiedy nie chcemy przytłaczać siebie i innych czymś ciężkim, słodkim i dusznym.

vilka80
vilka80

Wspaniałe! Piękny, świeżo - słodkawy bukiet kwiatowy i choć nie zawsze lubuję się w perfumach z tej grupy to te mnie urzekają. Są inne niż większość perfum kwiatowych, mają jakąś taką głębię, elegancki sznyt a przy tym wyrózniają się bardzo dobrą trwałością i projekcją. W sumie są to perfumy całoroczne ale zwłaszcza w lato i wiosnę sprawdzają się doskonale, nie męczą, odświeżają i relaksują.

Joanna_
Joanna_

Lekkie, pachną świeżym powiewem od łąk. Zdecydownie odpowiedniejsze na lato niz na jesień. Poprawiają nastrój, są dyskretne.

lychee
lychee

Cudowne, lekkie, letnie perfumy. Są delikatne, ale i wyraziste zarazem. Uwielbiam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo Esencia de Duende, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo Esencia de Duende, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esencia de Duende marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esencia de Duende marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Guerlain Shalimar Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Tom Ford Sahara Noir Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Nature Millenaire Cacharel Noa Chopard Casmir Guerlain Insolence Calvin Klein Eternity Prada Prada Candy Thierry Mugler Alien Hermes L’Ambre des Merveilles Laura Biagiotti Roma Kenzo Kenzo Amour Serge Lutens Ambre Sultan Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Laura Biagiotti Venezia 2011 Giorgio Armani Emporio Armani Lei Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum