Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Duende Jesus Del Pozo dla kobiet

Duende Jesus Del Pozo dla kobiet

żółtych kwiatów
Duende Jesus Del Pozo dla kobiet Zdjęcia

Duende marki Jesus Del Pozo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Duende został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są kwiat lipy, melon, mandarynka i bergamotka; nutami serca są mimoza, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, piołun i tymianek.

Kwiat lipy Melon Mandarynka Bergamotka

Mimoza Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Cedr Piołun Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Duende by Jesus Del Pozo.

After My Own Heart
B.U. Wild

Duende Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Starszy,brzydszy brat Esencia de Duende Jesus Del Pozo. Zapach zielono-trawiasto-mimozowy.Zdecydowanie nie moja bajka.Ta mimoza będąc w zmowie z tymiankiem ciasno oplata moją szyję nie pozwalając mi na najpłytszy nawet oddech.Sytuację nieco ratuje mandarynka,ale dla mnie to zdecydowanie za mało.Uciekam wiec jak najdalej od tego pachnidła.

amanda
amanda

Zapach idealnie nadający się na ciepłe pory roku.
Lekki,świeży soczysto owocowo kwiatowy ze szczególnym aromatem lipy, mimozy, melona i cytrusów na początku.
Jest delikatna słodycz mimozy i wspaniałej lipy o zdrowotnych właściwościach w naturze, zrównoważona cytrusami.
Czuje się w nim dosłownie zieleń, wiosenną lub wczesno letnią czerwcową łąkę z kwiatami, ziołami i rosnącymi w pobliżu kwitnącymi wtedy lipami.
Świeci słońce , jest ciepło , brzęczą owady uwijające się nad kwiatami i ten błękit czystego bezchmurnego nieba.
Ja dokładnie to czuję i jest to 100% lekkiej radosnej pachnącej przyjemności.

Izabela
Izabela

Wspaniałe, zielone, kwiatowe perfumy.
Delikatne nuty mimozy, jaśminu i ylang-ylang dla zrównoważenia są połączone z nutami owocowymi.
Jest to zapach na lato, jest bardzo subtelny, zielony, przejrzysty, pełen powietrza.
Bardzo ładnie rozwija się na skórze, ukazując coraz ładniejsze oblicza.
Myślę, że to uniwersalny zapach w tym sensie, że nie ma okazji i miejsca, gdzie byłby źle przyjęty.
Jedyne czego mogę żałować to fakt, że poznałam je dopiero 21 lat po premierze...

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Nie jest źle :) Zielono, wiosennie, a nawet letnio. Orzeźwiająco, ale jednocześnie niebanalnie. Na początku dość intensywnie dają po nosie zioła zmieszane z jakby, hmm, nutą zielonej herbaty? Ale zapach szybko się wysładza i zaczynają dominować lipa i mimoza podszyte słodkim melonem :) Cały czas jednak utrzymuje się ten ziołowy posmak nadający lekkości i jakby lekko mentolowego charakteru.
Moim zdaniem interesująca propozycja na ciepłą porę roku. Jedna wada: słaba trwałość niestety.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo Duende, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo Duende, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Duende marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Duende marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Torrente L`Or de Torrente Cerruti 1881 Christian Dior Poison Kenzo Le Monde Est Beau Christian Dior Poison Tendre Christian Dior Dolce Vita Yves Saint Laurent Opium Chanel Chanel N°19 Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chanel No 19 Poudre Fendi Fendi Theorema Gres Cabotine John Galliano John Galliano Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Chanel Chanel N°5 Christian Dior Dune Guerlain Shalimar Laura Biagiotti Roma Guerlain Idylle