Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Adventure Quasar Jesus Del Pozo dla mężczyzn

Adventure Quasar Jesus Del Pozo dla mężczyzn

Miałem: 6 Chcę: 1

ziołowy
Adventure Quasar Jesus Del Pozo dla mężczyzn Zdjęcia Adventure Quasar Jesus Del Pozo dla mężczyzn Zdjęcia

Adventure Quasar marki Jesus Del Pozo to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Adventure Quasar został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Wargnye. Nutami głowy są kumkwat, yuzu i nuty drzewne; nutami serca są imbir, lawenda, liść pelargonii, szałwia i gin; nutami bazy są liść figi, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kumkwat Yuzu Nuty drzewne

Imbir Lawenda Liść pelargonii Szałwia Gin

Liść figi Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adventure Quasar by Jesus Del Pozo.

Adventure Quasar Recenzje Perfum

Wicked
Wicked

Testuję chyba najnowszą wersję (2015r.).
Otwarcie nieco syntetyczne, później jest lepiej, ale wciąż nie czuć pełnej naturalności. A chciałoby się, zważywszy na zapach. Prosty, owocowo-drzewny z przewagą owoców.
Parametry średnie. Nie jest zły, ale zważywszy na jakość składników i parametry (kilka godzin trwałości), można go traktować jako ciekawostkę.
Flakonu całego nie zużyłbym na pewno. Próbka to w zupełności wystarczająca ilość. Jest o wiele więcej ciekawszych pozycji, ale przy okazji warto wrzucić próbkę Quasar Adventure do koszyka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jesus Del Pozo Adventure Quasar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jesus Del Pozo Adventure Quasar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adventure Quasar marki Jesus Del Pozo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adventure Quasar marki Jesus Del Pozo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Giorgio Armani Emporio Armani Night Yves Saint Laurent Kouros Joop! Jump Avon His Story Giorgio Beverly Hills Wings for Men Avon Avon Essence Michael Kors Michael for Men Yves Saint Laurent Live Jazz Emanuel Ungaro Ungaro Man Azzaro Pure Lavender Sprezzatura 730 Amore Sviscerato