Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Juicy Dessert Jessica Simpson dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

kwaśny
Juicy Dessert Jessica Simpson dla kobiet Zdjęcia

Juicy Dessert marki Jessica Simpson to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Juicy Dessert został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody i nuty kwiatowe.

Czerwone jagody Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juicy Dessert by Jessica Simpson.

Juicy Dessert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Juicy Dessert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Juicy Dessert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juicy Dessert marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juicy Dessert marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Summer Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Escada Escada Sentiment Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Tommy Hilfiger Tommy Girl The Body Shop Ananya Perfume Oil Pacsun Kirra Yellow Tocca Aqua Profumata Salina Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Next Just Pink Lise Watier Neon Love Desirable Zara Zara Femme