Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Juicy Dessert Jessica Simpson dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

kwaśny
Juicy Dessert Jessica Simpson dla kobiet Zdjęcia

Juicy Dessert marki Jessica Simpson to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Juicy Dessert został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody i nuty kwiatowe.

Czerwone jagody Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juicy Dessert by Jessica Simpson.

Juicy Dessert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Juicy Dessert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Juicy Dessert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juicy Dessert marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juicy Dessert marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Halston Catalyst Breil Milano My Breil Lollia Believe Alexandra de Markoff No Regrets Pacsun Kirra Yellow Montale Pure Gold Ebba Los Angeles Miss Fabienne Carol`s Daughter Jamaican Punch Nicolai Parfumeur Createur Cococabana Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Florascent Aqua Aromatica Violetta