Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fancy Nights Jessica Simpson dla kobiet

Fancy Nights Jessica Simpson dla kobiet

Mam: 47 Miałem: 28 Chcę: 21 Ukochany zapach: 1

Fancy Nights Jessica Simpson dla kobiet Zdjęcia Fancy Nights Jessica Simpson dla kobiet Zdjęcia

Fancy Nights marki Jessica Simpson to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fancy Nights został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są bergamotka i papirus; nutami serca są jaśmin, paczula i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Bergamotka Papirus

Jaśmin Paczula Róża

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fancy Nights by Jessica Simpson.

Prada (Amber)
White Patchouli
Arthes Essential Patchouli Sumatra
Salvador Dali Pour Homme

Fancy Nights Recenzje Perfum

Forest
Forest

Zacznę może od tego, że nie przepadam za radosną twórczością celebrytów jeśli chodzi o zapachy i Fancy Night zakupiłam tylko dlatego, że pochlebnie wypowiadała się o niej Edpholiczka i naprawdę się nie zawiodłam.
Na samym otwarciu czuję jakby roztarte w palcach liście, bardzo przyjemna i wytrawna świeżość obstawiam, że to zasługa bergamotki, która niestety trwa tylko przez moment a przez tło przebija się już paczula. Tylko nie taka miła jaką używa się zazwyczaj w wodach, ta jest ciężka, mroczna, zmieszana z płatkami róży i papirusem. Idealnie zapach oddaje sama butelka, ciemna zieleń ozdobiona złotem (która naprawdę jest po prostu ładna sama w sobie). Przyrównałabym zapach albo do francuskiej bohemy z przełomu wieku, takiego odurzającego absyntu albo do mrocznego lasu o parującej omszonej ściółce, powyginanych i pozasychanych gdzieniegdzie czarnych pniach drzew. Trwałość naprawdę imponująca, mocno esencjonalny, naprawdę intensywny przez ok. 4-5h, następnie słabnie, jednak spokojnie 6-8h wyczuwalny. Zapach może nie ogoniasty ale intensywnie/konkretnie wyczuwalny za właścicielką.
Na jesienny wieczór lub zimowy spacer wprost stworzony. Otulający, dość słodki ale nie w gourmandowym stylu, całkiem seksowny, jednak może być migrenogenny, myślę że dwa, trzy psiknięcia to wystarczająco bo może zamęczyć otoczenie i właścicielkę i to chyba jego jedyna wada/zaleta zależy jak na to patrzec.
Nie jest to mój ulubiony zapach ale naprawdę doceniam i kocham miłością szczerą, chcę go mieć w swojej kolekcji wydaje mi się, że czasem lepszego wyboru niż Fancy Nights nie mogłabym dokonać.
Nie znam podobnego i bardzo rzadko stosowany i to dla mnie ogromna zaleta.

Widzę, że zarzuca mu się czekoladowość, hm faktycznie można go tak skojarzyć z mleczną czekoladą, jednak mój nos nie czekoladę chce czuć.

Nateah
Nateah

Rozumiem zachwyty ale ich nie podzielam..

Jak na zapach celebrycki to brawo za odwagę... Tego typu "gwiazdorskie" wypusty kojarzą mi się z ładnymi, bezpiecznymi pachnidłami, które przypadną do gustu wiekszosci...Fancy Nights jest zupełnie inny. . .. Pierwsze jego psikniecie i do mych nozdrzy trafia ostra, gorzko-wilgotna woń leśnej roslinnosci. Tak mi się własnie kojarzy- z mokrą, lekko nadgniłą scółką lesną... Nie jest to zbyt miłe dla mojego nosa, ale intrygujące zarazem. ... I jeszcze to mogłabym zniesc w tym pachnidle, gdyby nie fakt,ze za chwilę w tym podeszczowym lesie pojawia się ni stąd ni zowąd....czekolada, która baaardzo mi przeszkadza. Mleczna czekolada na tle podmokłej, gorzkiej trawy. To wszystko co czuję 'ubrana" w Fancy Nights. Moje nozdrza niestety nie mogą długo zniesc owej woni, wiec muszę ja zmyc... Nie czuję tu kadzideł, ziemi ani zakurzonej biblioteki, tylko tą nieszczesną czekolade....Zapachu jednak absolutnie nie odradzam. Warto wypróbowac,bo moze przypasc do gustu.

Beata Maria
Beata Maria

Początek dla mnie fatalny. Bezwzględna duszność zapachu nie pozwalająca na wyodrębnienie jakiegokolwiek składnika.Gdy ten uścisk rozluźnia się, zaczynają wibrować jakieś składowe ale jestem już zniechęcona. Bo przecież nikt nie będzie się męczył aby gdzieś tam, w bliżej nieokreślonym czasie wyłapać jakiś ciekawszy akord.Mimo wszystko, dla porządku wytrwałam, i to po raz kolejny, aby mieć pewność, że tego zapachu nie chcę.
Po około 40 minutach od aplikacji nareszcie mogę wyczuć jakieś składowe. Paczula, ambra i coś zielonego z początkowych nut a później jakby czekolada ale nie ma jej w składzie. Od początku do końca jest w Fancy Nights coś zamulającego, nie wiem czy odpowiada za to wrażenie papirus czy coś innego ale gdyby nie ten akord to może nawet byłabym skłonna przychylniej podejść do tej kompozycji. Tymczasem jest jak jest. Projekcja słaba( na szczęście dla mnie) i taka sama trwałość. Klikam nie lubię i jestem tego absolutnie pewna.

klaramiamia
klaramiamia

Fancy Nights mam od kilku miesięcy i początkowo zupełnie nie wiedziałam co o nich myśleć - zimą znikały ze mnie w ciągu 2 godzin. Dlatego odstawiłam do szafki i stwierdziłam, że poczekam na cieplejszą aurę. W końcu wczoraj wyciągnęłam je ponownie po pracy, otuliłam się kocykiem i porządnie popsikałam... I zaszczypał mnie w nosie papirus, w tle radośnie przyklaskiwała mu bergamotka. Obudzona ich żartami paczula podniosła głowę... I otoczył mnie obłok zieloności. I nie siedziałam na łóżku, tylko opierałam się o pień wiekowego dębu siedząc na mokrym mchu. W sercu boru, w sercu nocy. obok mnie rozrzucone stare papirusy, których nie chce mi się czytać. Przyszedł do mnie kot - pardon, niedźwiedź, i ułożył mi się na kolanach i tak trwaliśmy oszołomieni w zielonym transie. Z drzew kapały krople deszczu. A co było wizję przyniesioną przez zapach, a co snem (tak, zasnęłam) - nie wiem, ale dawno nie miałam tak niesamowicie nasyconych zielenią snów.

Chyba wreszcie pokochałam Fancy Nights. Cudowne, zielone i takie ciekawe. Po dwóch godzinach ozłaca je cichutka wanilia. Projekcja przez pierwszą godzinę fantastyczna, potem zapach siada na skórze jak krople rosy. Wyczuwam go na sobie niestety tylko do 4 godzin. Ciekawe jak się ułożą wiosną i latem. Na mokre i pochmurne przedwiośnie - są wspaniałe. Ah no i kotom się spodobały ;)

Taka dygresja: od zawsze szukam flakonika o zapachu kocich łapek po powrocie kota z podwórka. Pachnących mokrą ziemią, trawą i kocimi tajemnicami. Może to jeszcze nie jest zupełnie to, ale całkiem blisko :)

newelka
newelka

Ano po jakimś roku znajomości nadszedł i czas na mnie co by popełnić recenzję. :)

Perfumy są wybitnie wieczorowe jednak ja z rozmysłem często łamię tą regułę i noszę je od rana - zawsze wtedy gdy chcę wysłać dwa jasne komunikaty: "power woman" i "nie podchodź blisko" - bo w tej bryle zapachu jaki wokół mnie tworzy nawet tak śmiesznie rachityczna postać jak ja czuje się bezpiecznie.

To co czuję na mnie to eksplozja paczuli, papirusu (bo to jego podejrzewam o ten zimny, "papierowy" przykurzony efekt)i mchu, po czasie dochodzi do nich esencjonalna ambra i bogata, krwistoczerwona róża. Mam szczęśccie że na mnie wychodzi róża! Nadaje kobiecego sznytu tej dzikości. I zapach piernika. Takiego korzennego, wysuszonego już, starego.

Zapach kojarzy mi się z ciemnym, strasznym, dzikim borem i chatką złej wiedźmy z baśni (nie bajki! bo baśnie są i dla dorosłych). Albo jak ktoś wcześniej wspominał: starą zakurzoną biblioteką. Albo piernikiem wyschniętym i pokurczonym od zaszłego, zaszłego Bożego Narodzenia. Ogólnie kojarzy mi się z brudem i obumieraniem - ale takim obumieraniem jak obumieranie przyrody przed nadejściem wiosennych roztopów. Z gołym październikowym lasem i pogodą, gdy w lodowatą szarugę wiatr smaga deszczem.

Ogólnie nie jest niczym o co podejrzewałabym blond gwiazdkę o imieniu Jessica Simpson. Spróbujcie jak będziecie mieć okazję.

Zombianka
Zombianka

Śliczności. Piękna paczula w kakaowym wydaniu na bursztynowym tle, z kropelką olejku waniliowego. Lekka, przejrzysta, pełna przestrzeni, zupełnie jakby ktoś wycisnął sok ze świeżo zerwanych paczulowych listków i rozpylił wokół mnie jak mgiełkę.

W otwarciu pierwsze czuję czekoladowe pralinki, po może 2 minutach ich intensywną słodycz przełamuje kwaskowa bergamotka, nie pozwalając jej przytłoczyć otoczenia. Na mnie cytrusowy posmak mija szybko, ustępując miejsca papirusowi i mchowi, ale daleko im do szypru. Gdyby jednak nie one, paczula nie miałaby tej intrygującej, cienistej głębi. W sercu zapach wycisza się, a paczuli z kremową wanilią towarzyszy żywica. Jaśminu i róży nie czuję, moje pH najwyraźniej podkreśla gourmandowy, nie kwiatowy charakter tych perfum. Baza jest delikatna, drzewna.

Przytulny, dyskretny zapach na zimę, ciekawa jestem jego rozwinięcia w ciepłych porach roku. Niezła trwałość, projekcja umiarkowana do bliskoskórnej. Spokojna czekoladowa paczula w stylu Angela, ale pozbawiona ulepnej ciężkości i chemicznego posmaku z Wisha, coś pośrodku. Jeśli szukasz czegoś w tym stylu na kameralnego Sylwestra i nie zależy Ci na przepłacaniu za markę, to wypróbuj Fancy Nights.

lili-ya
lili-ya

Ciepły, choć pochmurny letni dzień. Z braku zajęcia wybieram się na krótki spacer po lesie, żeby pooddychać świeżym powietrzem i nacieszyć oczy zielenią. Sprej przeciw kleszczom, wygodne buty i wchodzę. Wwąchuję się w gorzkawą, suchą zieloność lasu, który dawno nie poczuł deszczu, las jest mieszany, ale bardziej liściasty niż iglasty. I tak się przechadzam między drzewami, gdy za drzewami dostrzegam jakiś budynek. Podchodzę bliżej. Chatka, wyraźnie stara, drewniana, wygląda na opuszczoną. Ma malowane okiennice, takie, jakie można spotkać tylko w bardzo starych domach, na parapetach przed oknami stoją gliniane donice z dawno uschłymi pelargoniami. Wokół domku roślinność wysoka po pas, przede wszystkim wszelkiego rodzaju chwasty, ale i malwy, i słoneczniki, i krzaki porzeczek. Ciekawe. Zawsze intrygowały mnie takie stare, opuszczone domy. Może by się tak rozejrzeć. Przedzieram się przez podwórkowe chaszcze i chwytam za klamkę. Otwarte. Wchodzę do środka. Ponury, zakurzony korytarz prowadzi do równie ponurej i zakurzonej kuchni. A tam osmalona dymem kuchnia węglowa, wyraźnie stare, malowane białą olejną farbą meble, obtłuczone garnki i dawno niemodne aluminiowe sztućce. Czuć zaduch niewietrzonego pomieszczenia, w powietrzu tańczy kurz, przez brudne szyby wpada niewiele światła. Skoro już tu jestem, nie zaszkodzi troszkę się rozejrzeć. Otwieram pierwszą z brzegu szufladę kuchennego kredensu. Bucha mi w twarz mdląca słodycz, szuflada pełna jest słodyczy, zapewne przeterminowanych lata temu. Waniliowe i kokosowe kruche ciasteczka, pozbawione opakowań czekolady, lukrowane pierniki twarde jak kamienie. Patrzę na słodycze, czuję ich mdlący, słodkawy, ciut korzenny zapach i przypominam sobie baśń o Jasiu i Małgosi. Wybiegam z domku, nawet nie zamykając szuflady i pędzę przez las, szukając jego skraju. Uff, nie zabłądziłam, las się kończy, a ja jednocześnie myślę o tym, by już nigdy tam nie wracać i by wrócić, i dowiedzieć się, co to za domek.
Historyjka zmyślona naprędce, by wyrazić, co czuję w Fancy Nights. Na początku suchy las, a później mdlącą słodycz, jednocześnie intrygującą, nie dającą spokoju, oryginalną (szczególnie, że to zapach celebrycki), ale też i odpychającą, bo kojarząca mi się z brudem, przemijaniem, czymś mrocznym, czego raczej nie chcę czuć. Ale testy zdecydowanie polecam.

sjenkner
sjenkner

Hmmm chyba spodziewałam się czegoś innego, bardziej ziemistego, przestrzennego, a mam duszną, ciężką noc, pełną lepkiego, słodkawego, wilgtnego powietrza, którym ciężko się oddycha. Omdlewający, mleczno-roślinny aromat i słodki papier. A pierwsze sekundy były takie piękne... Jedno jest pewne, oryginalne perfumy i zupełnie nie "celebryckie". Niestety mojej skóry nie lubią.

chjena
chjena

Biegnę przez mroczny las w środku nocy, dopiero co padało, więc wokół unosi się intensywny zapach mokrego mchu i nabrzmiałych igieł sosnowych. Jest druga połowa czerwca, ja ubrana w zwiewną sukienkę i rzemykowe sandały ślizgam się po kałużach. Szukam czegoś! Dziś Świętego Jana, czyżby kwiatu paproci? Wilgotne paprocie drażnią moje nozdrza, przywołując ku sobie, lecz nadaremno: nie tam ukrył się ten szczęśliwy talizman. Zaraz wróci burza, a mnie ta zabawa już nie cieszy, chcę przestać, uciec, wyjść z lasu...! Nagle wyczuwam, zupełnie nieprzystający do tego zagajnika, zapach czekolady. Lepkiej, gęstej, deserowej. Rozglądam się - coś migocze w zaroślach, jest! To on, świetlisty, jedyny, magiczny kwiat paproci, moja przepustka do świtu, wyprawa skończona. Dlaczego pachniał czekoladą? Nie od dziś wiadomo, że w Noc Świętojańską dzieją się cuda i dziwy...

Fancy Nights jest tak niepoukładane jak powyższa opowieść. Sporo lasu, igły i szyszki, ambra i mech, a nagle też wanilia z czekoladą. Można by rzec - nisza wśród celebrytów! Nie można odmówić mu oryginalnego uroku, ale w kategorii "iglastej" mam już zdecydowaną faworytkę, której nie zamienię na tajemniczego, według mnie zbyt ostrego i przekombinowanego, dziwaka.

Wyrazy uznania dla Jessici Simpson za odwagę przy sygnowaniu Fancy Nights. O ile podstawowa wersja, cokolwiek słodziutka do zjedzenia, nijak miała się do określenia "fancy", to tutaj nazwa figuruje jak najbardziej na miejscu.

Dla miłośników nowoczesnych, trochę dosłownych szyprów.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Wasze opinie były tak ciekawe, różne i w sumie tak trudno było mi sobie wyobrazić ten zapach, że zamówiłam próbkę. No i stało się - w końcu przetestowałam. Co za dziwny, ale jednocześnie intrygujący zapach! Wyczuwam w nim dużo mrocznego, ziemistego orientu. Od razu przypomniała mi się bajka Disneya i pocałunek Alladyna i Jasmine na balkonie :)
Na początku jest dość ostro, surowo, a z czasem cichnie, robi się przytulniej i bardziej słodko. Nie mam głowy do nut, ale wyczuwam ambrę, a ziemisty posmak to chyba zasługa paczuli. Finał jest przydymiony, lekko kadzidlany...
Nie wiem czy bym zużyła flakon...i gdzie w nich wyjść? Ale doceniam kompozycję, tym bardziej,że sygnowana jest nazwiskiem celebrytki.

Arsenicum
Arsenicum

Róże rzucone w błoto.
Podeptane, kopnięte przez jakiegoś nieszczęśliwego chłopa, którego w dodatku zmoczył deszcz - okropny, nocny deszcz, który w połączeniu z wiatrem, zmienia się w "wodny policzek". Nic a nic nie układa się dobrze - w życiu tego mężczyzny, bo w tych perfumach zgrzytu nie ma. Chłopina wykosztował się na bukiet róż, wyszedł w piękny, słoneczny dzień, a wrócił z żalem w chłodną, deszczową noc. Cóż można było zrobić? Wyrzucić ten nieszczęsny bukiet - nie chciała, to nie, jej strata (;D).
Frustracja osiąga poziom krytyczny, bukiet ląduje w błotnistej kałuży, a skórzany but gniecie krwistoczerwone pąki.
Taka krótka historia "rozwoju" tych pięknych perfum, które są zaskakująco dobre. One dosłownie pachną różą w błocie, a historia napisała się sama - nie, nie jestem jej bohaterem. :D
Cztery godziny trwałości, przy dobrej projekcji (pierwsza godzina), od drugiej zapach "siada".

maszula
maszula

Ojejjj...strasznie się narwałam na ten zapach. Piękny flakon, skrajne opinie na temat zawartości, paczula - jak dla mnie zachęcające. A teraz tylko siedzę i podziwiam flakon..
Zdaje się, że złą robotę zrobił tam właśnie papirus. Nigdy wcześniej nigdzie go nie spotkałam, dlatego winię go za moje rozczarowanie... Chciałam czuc las i mech, paczulę i wanilię, ambrę.. a na mnie ,przez 3 męczące godziny, rozkiwita podły zapach błota i długo niekoszonej łąki (a raczej skoszonego z niej zielska). Na mnie ten zapach brzmi źle przez cały czas, własciwie wogóle się nie rozwija, nie jest ani trochę osłodzony, bądź przełamany czymkolwiek,,cały czas jest zielsko, jest mokro i smutno. Nie mam pojęcia, co jest z nimi nie tak,,, może latem, może latem.
Dodam tylko (może komuś pomoże w podjęciu decyzji o zakupie), że kocham wielką miłością wszystkie stare zapachy określane mianem "starszej pani, babki na różańcu, piwnicy, strychu, kociego moczu, itd." paczulę też bardzo lubię, ale w takim połączeniu, jakie mam w FN, to po prostu tej jesieni nie do przejścia..
trwałośc raczej cienka, po 3 godzinach cichnie,po 5 właściwie nie ma śladu..
edit po miesiącu: trwałośc zapachu na jesiennym okryciu wierzchnim,wykonanym uwaga z ortalionu!!! niekończąca się:) piękne, męskie, leśne, czarujące, uzależniające, suche, iskrzące.. dlatego też, będę próbowac tego zapachu, aż stanie się identycznym na moim ciele,byc może latem.. jest nadzieja:) chyba, że tłusta skóra jest nieodpowiednim podkładem :P

agusia12321
agusia12321

Jest tak smacznie i ponętnie, że chciałoby się je schrupać.
Mowa tu oczywiście o Fancy Nights :)
Chłodna zazwyczaj paczula, nieprzystępna dla większości, tutaj odsłania swe drugie oblicze za sprawą ambry, która ociepla ją. I mamy piękną czekoladową paczulkę, która od czasu do czasu wg. mego mniemania pobrzmiewa z lekka ziemiście, ale podoba mi się to.
Projekcja jak i trwałość przeciętne.

marleen
marleen

Dużo paczuli i ambry w roli głównej. Spodziewałam się czekoladowych nut (niby jak? przecież nie ma ale jakiś cudem je wyczuwam).Potem mech i wanilia. Nie znam papirusa, nie jestem go w stanie rozszyfrować. Nie wiem takze gdzie podziała się róża. Ogólnie, spodziewałam się czegoś ciekawszego. Kojarzy mi się z zapachami z lat 80 i marynarkami dwurzędowymi z szerokimi ramionami (poduszkami) dla kobiet, dłuższy stan i zero wcięcia w tali... takie tam skojarzenia.Jest w nich powaga owych lat 80, z pewnością brak tu słodyczy, choc wanilię wyczuwam. Trudny zapach jak dla mnie. Nie wiem, czy jestem na TAK czy NIE. To jest intrygujace, nawet:)

Savanoja
Savanoja

Nastawiona byłam na więcej cierpkości i mniej słodyczy a otrzymałam mdławą lepkość. Robiłam kilka podejść by polubić te perfumy, bo podoba mi się ten zielony flakonik :P Jednak między nami nie iskrzy. Całość jest dla mnie zbyt nieokreślona, bo ani nie jest zielono soczysta, ani paczulowa. Jest za to mało wyraziście, a ponadto czuję się jak oblepiona zielono - tłustawą mazią. Czegoś mi tu brakuje, albo coś bym ujęła.

czerwiec
czerwiec

Zaczyna się. Paczulowo, czekoladowo, perfumowo - wyczuwalny z korka jaśmin nadaje ton, chociaż nie dominuje. Pierwsze mocne uderzenie ma w sobie też coś ogólnoowocowego, ale niespecjalnie jest to podobne do jabłka. Potem robi się duszniej i tłusto-oleiście. Jaśmin staje się gęsty, słodki i mydlany, a nawet lepki, wystaje ponad resztę. Czasami pojawia się kwaśniejsza od niego róża. Czekam z utęsknieniem na przygaśnięcie tych kwiatów i gdy to już nastąpi, jest zdecydowanie moją ulubioną fazą tego zapachu. Zostaje paczulowe kakao połączone z oleistością w gładką masę.

Określając najkrócej efekt Fancy Nights: nierafinowane masło kakaowe w perfumerii. Ale może też opowiadać ładniejszą historię.

Skończył się upalny dzień, zapadł zmrok i duszna noc w mieście. Nagrzane chodniki, ogródki kawiarniane, na skwerach kwitnie odurzające kwiecie. Powrót do domu, w głowie natrętna myśl o czekoladzie. I dom; jest przytulnie i ciepło, ale nie duszno, czekolada pachnie, a na włosach i ubraniu został delikatny zapach jaśminu.

amanda
amanda

Fancy Night to przyjemna sucha ocieplona ambrą paczula w towarzystwie niewielkiej ilości wanilii.
Lekki mech dębowy z cytusową nutką nadają całości delikatnego miękkiego szypru.
Jak na celebrycki zapach jest ciekawy a i trwałość też nie jest najgorsza.
Przynajmniej nie jest to pospolity słodziak jak to bywa z perfumami różnych celebrytów , tylko zapach praktycznie nie odstający od markowych.
Mnie jeszcze bardziej by się podobał gyby paczula w nim była trochę mocniejsza przez co zapach byłby bardziej dosadniejszy i słowo night nabrałoby konkretnego znaczenia.

gugusia
gugusia

Bardzo zaskakujący zapach jak na Jessicę Simpson!
Ciężki, wieczorowy... Ogromne ilości paczuli zmieszanej z ambrą. Całośc odważna, czekoladowo-truflowa. Ma w sobie coś z Black Orchid.
Zdecydowanie na wieczór i nie dla nastolatki.
Flakon - najładniejszy z całej serri Fancy.
Trwałośc - doskonała 3-6 godz.
Projekcja - na szerokośc ramion.

Izabela
Izabela

Czekoladowa paczula z dodatkiem ambry, wanilii i bergamotki.
Są mocne, otulające, jednocześnie dają uczucie "zimnego powiewu."
Dla równowagi wśród nut dodano papirus i bergamotkę.
Kojarzą mi się z miętowymi czekoladkami, ponieważ są jak mięta chłodne i jak czekolada słodkie.

perfumeholic88
perfumeholic88

Bardzo lubię ten zapach właśnie za sprawą paczuli , ale można wyczuć tu lekką słodycz wanilii i ta mieszanka nie chce dopuścić do głosu innych składników i bardzo dobrze, bo w takiej postaci Fancy Nights bardzo mi sie pdoobaja. Wyjątkowo przyjemnie mi się je nosi nie tylko w zimie, ale też w chłodne wiosenne dni. Z pewnościa nie polubią go miłośniczki owocowo-kwiatowych i słodkich zapachów.

Dakini
Dakini

No i tak się zastanawiam z czym mi się kojarzą te perfumy. Są zaskakująco słodkie na mojej skórze. Mało wyraziste. Lekko muskają zmysł węchu, nie chcą pokazać silnej osobowości.
Wiem, przychodzi mi na myśl futerkowe obszycie kołnierza czy kaptura, jakiegoś fragmentu odzieży.
Czekałam aż wyłoni się okazała nuta paczulowa, ale wyraźnie wyczuwalna słodycz, najpewniej waniliowa, nie chce ustąpić i mocuje się z pozostałymi składnikami.
Poprzyglądam się temu jeszcze.

Tam
Tam

Zacznę od butelki, bowiem opakowanie jest na miarę imperium osmańskiego ;) Szlachetnie ciemnozielone szkło ze złotym szlaczkiem i złoty korek na złotej obręczy zdobionej ornamentem zapowiada niebywały przepych, feerię doznań olfaktorycznych. Zdaje się, że bez atłasowej purpurowej sukni(conajmniej)do tego zapachu ani przystąp. Tymczasem zawartość mija się nieco z kuszącą zapowiedzią. Nie jest tak gęsto, przepysznie i krzycząco,jak się spodziewałam, ale jest całkiem nieźle. Paczuli gra pierwsze skrzypce na otwarciu i wtóruje jej bergamotka razem dając mocno po nosie, ale migiem kładą się grzecznie na skórze i zaczyna się dziać. Można snuć wiele opowieści (bo zapach rozwija się różnie i wielowątkowo, papirus z różą i jaśmin uciszony mchem dębowym naprawdę dobrze brzmią), ale zawsze jest jakaś tajemnica, niedopowiedzenie, przymknięte powieki, ukradkowe spojrzenie, miękki woal zakrywający twarz. Tak, jest to zapach Wschodu, nie tego kolorowo rozbuchanego i rozkrzyczanego, ale tego, który dla Europejczyka pozostaje tajemnicą. Tak na mnie(i w mojej wyobraźni) układa się Fancy Nights. Zimą brzmi dobrze, przypuszczam, że w letnie noce będzie piękniejszy.

Nie polubią go miłośnicy owocowych i intensywnie kwietnych zapachów, oraz ci, którzy oczekują przepychu przypraw.

Edytuję w cieplejszą aurę i dzieje się jak przypuszczałam, zapachowi bardzo dobrze robią wyższe temperatury. Jest bogatszy, pełniejszy, mocniejszy i słodszy, całkiem, calkiem udany produkt. Najpiękniejszy będzie w ciepłe, letnie noce. Cieszę się, że je mam.

blueberry
blueberry

Przyjemne paczulowe perfumy w czekoladowym i ciepłym wydaniu. Zaskakujący zapach jak na celebrycki produkt. Trąci lekko syntetykiem wprawdzie na początku, ale bardzo szybko ładnie się układa i wygładza. Wspaniała trwałość na skórze i ubraniach.

Zakupowe okazje

3.99 USD
Fancy Nights by Jessica Simpson, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women Tester
Fancy Nights by Jessica Simpson, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women Tester
EDP Mini 0.2oz
4.99 USD
Fancy Nights by Jessica Simpson Eau de Parfum Roll On .2 oz Mini Unboxed for Women
4.99 USD
18.99 USD
Fancy Nights by Jessica Simpson Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Fancy Nights by Jessica Simpson Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
20.99 USD
Fancy Nights by Jessica Simpson Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3 oz Bath Shower Gel 3 oz for Women
StrawberryNET.com
StrawberryNET.com
31.00 USD
Jessica Simpson Fancy Nights Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Jessica Simpson Fancy Nights Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Fancy Nights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Fancy Nights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fancy Nights marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fancy Nights marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Christian Dior Poison Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Rocher Neonatura Cocoon Cacharel LouLou Calvin Klein Obsession Agent Provocateur L'Agent Guerlain Shalimar Oriflame Mirage Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka Si Lolita John Galliano John Galliano Cacharel Liberte Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Dune Torrente L`Or de Torrente Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lalique Perles De Lalique