Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

kakaowy
kokosowy
tropikalny
Dreamy Dessert Jessica Simpson dla kobiet Zdjęcia

Dreamy Dessert marki Jessica Simpson to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Dreamy Dessert został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada i kokos.

Meksykańska czekolada Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreamy Dessert by Jessica Simpson.

Dreamy Dessert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Dreamy Dessert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Dreamy Dessert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreamy Dessert marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreamy Dessert marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Coppeneur Eau de Cacao Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Thierry Mugler Angel Forever Lulu Castagnette lol ;-) Lollia Wish L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Demeter Fragrance Marshmallow Faberlic Chocolate Story Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom