Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

kakaowy
kokosowy
tropikalny
Dreamy Dessert Jessica Simpson dla kobiet Zdjęcia

Dreamy Dessert marki Jessica Simpson to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Dreamy Dessert został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak meksykańska czekolada i kokos.

Meksykańska czekolada Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreamy Dessert by Jessica Simpson.

Dreamy Dessert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Dreamy Dessert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Dreamy Dessert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreamy Dessert marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreamy Dessert marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Les Nereides Douceur de Vanille Annick Goutal Vanille Exquise Patyka Ambre Voluspa Cafe Petite Ulric de Varens Mini Pink Parfume de Vanille Cherry Vanilla Sprezzatura 721 Ritorno di Fiamma Mazzolari Alessandro I Profumi di Firenze Talco Delicato