Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Jessica Simpson dla kobiet

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Jessica Simpson dla kobiet

lekko korzenny

Dessert Treats Vanilla Ice Cream marki Jessica Simpson to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Dessert Treats Vanilla Ice Cream został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i cukier.

Wanilia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dessert Treats Vanilla Ice Cream by Jessica Simpson.

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dessert Treats Vanilla Ice Cream marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dessert Treats Vanilla Ice Cream marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Abinoam Beleza The Body Shop Vanilla Perfume Oil Montale Boise Vanille Demeter Fragrance Cinnamon Bun Alyssa Ashley Vanilla Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Dana French Vanilla Carol`s Daughter Ecstasy LR Harem Hilde Soliani Vani Choc Galimard Canaica Social Creatures Frankfurt Kitchen