Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Miałem: 1

tropikalny
kokosowy
mleczny

Dessert Treats Hula Girl marki Jessica Simpson to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Dessert Treats Hula Girl został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak banan, kokos i mango.

Banan Kokos Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dessert Treats Hula Girl by Jessica Simpson.

Dessert Treats Hula Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dessert Treats Hula Girl marki Jessica Simpson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dessert Treats Hula Girl marki Jessica Simpson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Jesus Del Pozo Quasar Bath and Body Works Dancing Waters Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Avon Electrify Me Avon Blue Rush Intense Profumi di Pantelleria Aire Ortigia Sicilia Pomegranate La Bouquetiere Ambre et Mure Vero Profumo kiki eau de parfum Demeter Fragrance Badtz-Maru Huitieme Art Parfums Manguier Metisse