Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

New Victorian Jessica McClintock dla kobiet

New Victorian Jessica McClintock dla kobiet

New Victorian Jessica McClintock dla kobiet Zdjęcia

New Victorian marki Jessica McClintock to kwiatowe perfumy dla kobiet. New Victorian został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka, pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutą bazy jest piżmo.

Mandarynka Pomarańcza Grejpfrut

Konwalia Jaśmin

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New Victorian by Jessica McClintock.

New Victorian Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica McClintock New Victorian, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica McClintock New Victorian, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New Victorian marki Jessica McClintock. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New Victorian marki Jessica McClintock reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Tom Tailor Bodytalk Woman Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Benetton Benetton Pure Sport Women Pierre Cardin Tristan Estée Lauder Bali Dream Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Durance en Provence Jasmin Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Celine Dion Spring in Provence Bond No 9 Harrods Rose