Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Be Beautiful Jessica Mauboy dla kobiet

Be Beautiful Jessica Mauboy dla kobiet

wodny
ozonowy

Be Beautiful marki Jessica Mauboy to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Be Beautiful został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty wodne, ogórek i zielone jabłko; nutami serca są lilia wodna, cyklamen, magnolia, plumeria i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, wetyweria i biała ambra.

Nuty wodne Ogórek Zielone Jabłko

Lilia wodna Cyklamen Magnolia Plumeria Nuty kwiatowe

Piżmo Wetyweria Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Beautiful by Jessica Mauboy.

Be Beautiful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Mauboy Be Beautiful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Mauboy Be Beautiful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Beautiful marki Jessica Mauboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Beautiful marki Jessica Mauboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Byblos Byblos  Water Flower for Women Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Ella Mikao Yujin Aqua Estée Lauder Intuition Summer In Bloom The Body Shop Aqua Lily Scents of Time Nenufar Menard L'eau de Ryokuei Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Tous H2O Ayala Moriel l'Écume des Jours Mazzolari Marina