Marki » I-K » kwiatowo - wodne « Grupy

Be Beautiful Jessica Mauboy dla kobiet

Be Beautiful Jessica Mauboy dla kobiet

wodny
ozonowy

Be Beautiful marki Jessica Mauboy to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Be Beautiful został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są nuty wodne, ogórek i zielone jabłko; nutami serca są lilia wodna, cyklamen, magnolia, plumeria i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, wetyweria i biała ambra.

Nuty wodne Ogórek Zielone Jabłko

Lilia wodna Cyklamen Magnolia Plumeria Nuty kwiatowe

Piżmo Wetyweria Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Beautiful by Jessica Mauboy.

Be Beautiful Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jessica Mauboy Be Beautiful, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jessica Mauboy Be Beautiful, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Beautiful marki Jessica Mauboy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Beautiful marki Jessica Mauboy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cindy Crawford Waterfalls Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Bond No 9 Hamptons Adidas Natural Vitality Menard L'eau de Ryokuei Sarantis C-Thru Blue Opal Opus Oils Divine: Venus Antonio Puig Thais Ebba Los Angeles Miss Marisa Prescriptives Potion Bjorn Borg Love All Foxy Red Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver