Marki » I-K » drzewne « Grupy

Tiago Abravanel Jequiti dla mężczyzn

Tiago Abravanel Jequiti dla mężczyzn

Tiago Abravanel marki Jequiti to drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tiago Abravanel został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, mandarynka i fiołek; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin i szafran; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, ambra i mech dębowy.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Fiołek

Gałka muszkatołowa Jaśmin Szafran

Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiago Abravanel by Jequiti.

Tiago Abravanel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Tiago Abravanel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Tiago Abravanel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiago Abravanel marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiago Abravanel marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Krizia Spazio Krizia Uomo Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Ajmal Vice Caron L`Anarchiste Pacifica Tibetan Mountain Temple Donna Karan Essence Wenge Gendarme 7 Sinful Scents Lust Voluspa Malayan Coco Kanøn Norwegian Wood Serge Lutens Bois et Musc