Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Privé Homme Platine Jequiti dla mężczyzn

Privé Homme Platine Jequiti dla mężczyzn

kwaśny

Privé Homme Platine marki Jequiti to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Privé Homme Platine został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty przyprawowe; nutą bazy jest nuty drzewne.

Nuty owocowe

Nuty kwiatowe Nuty przyprawowe

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Privé Homme Platine by Jequiti.

Privé Homme Platine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Privé Homme Platine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Privé Homme Platine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Privé Homme Platine marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Privé Homme Platine marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! What About Adam Frederic Malle French Lover Caron Eaux de Caron Pure Versace Versus Time for Action Ella Mikao Yujin Pour Homme Estée Lauder Pleasures Intense for Men Marina Marinof Un Matin d`Ete Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Jil Sander Jil Sander Man Absolute Fabi Fabi Per Lui Donna Karan DKNY Love from New York for Men Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water