Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Merci Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Merci marki Jequiti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Merci został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i granat; nutami serca są czarna orchidea, bez i biały pieprz; nutami bazy są madagaskarska wanilia, ambra, cedr i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Granat

Czarna orchidea Bez Biały pieprz

Madagaskarska wanilia Ambra Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Merci by Jequiti.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Merci, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Merci, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Merci marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Merci marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Elixir Avon Pur Blanca Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Krizia Moods by Krizia Donna Hilde Soliani Ti Amo: Margherita L`Artisan Parfumeur Verte Violette Jean Patou Amour Amour Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Faconnable Faconnable Femme Payot Pavlova Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her